bugün

ak parti'nin dolayısı ile başbakan erdoğan'ın şov yaptığı muhteşem mitingtir. aynı zamanda kalabalığa mok atmak isteyen ulusal tv nin ve halk tv nin alt yazılarında balık gözü tabir edilen kameralarla çekildiğini iddia ettiği mitingtir. birden fazla tv kanalının canlı olarak naklen verdiği bir miting nasıl oluyor da bilinçli bir şekilde yanlış yansıtılıyor hayret. bükemediğin eli öpeceksin, öpmeyi bileceksin, sevsen de sevmesen de durum böyledir.
kemalistlere kapak olmuştur. kıllarla uğraşır onlar.
o meydanın google'a göre, sadece 219 bin küsur kişiyi alabileceğini bilmeyen cahil söylemi. Biraz araştırın ya. Bindirme kıtalarla anca bu kadar koyun mu toplayabildiniz ? Bir de övündüğünüz kalabalığa mikrofonu uzattıklarında, huveaaa tarzı bağırışmalar dışında konuşmayı çözebilen çok az kişi var. Sevabına konuşma ve okumayı öğretebiliriz çapulcular olarak.
kemalist kafaya tokat olmuştur.. götle kılla, otla bokla uğraşır onlar..
görsel
balyoz kafalılara iyi bir ders ve gövde gösterisi olmuştur.
yeminlen mitingi tvden izleyip ağlayan kemoşları gördüm, yine deviremedik başbakanı deyip deyip ağlıyorlardı. *
Rakamın azaldığı miting. 3tü 1e düştü.
(bkz: kayıp 2 milyon akpli)
matematikten korkmuyorsunuz, bari allah'tan korkun...

o alana insanlar üstü üste kule yapsa o kadar adam sığmaz...
kemalist söyleme göre 25 bin kişi var..

artık yersen..
bir haber kanalında alanın toplam 1 milyon 200 bin kişi alabildiği söylenmiştir. kesinlikle 1 milyon insan vardır. çünkü kalabalığın ucu bucağı görünmüyordu.
10 milyon olsa ne olacak, bir çıkar için, bir maddiyat için orada olduktan sonra...
sayı ile olunca anca iktidarı belirliyorsun ama tayyip in götünün kılı olmaktan öteye gidemiyorsun.
1 metrekarelik alana 15 kisinin sigabildigini ogrendigimiz mitingdir ve tabiiki akepe doneminde olmustur.
o meydan 74.000 m^2(metre kare demek bilmezsin sen cahil) dir. bir insan de ki 0.5m^2 yer kaplasın ki bu asla bir insanın rahat edemeyeceği bir alandır, çevresindeki boşluğu yok sayıyorum. 74.000/0.5=148.000 kişi sığar o alana hadi bi bu kadar adamda o çevredeki ağaçların içinde var diyelim. meydandaki maksimum kişi sayısı 296.000 kişidir.

biz matematiğe inanırız, siz tayyipin laflarına. Biz bilimle yaşarız siz tayyipin laflarıyla, biz gerçekçiyiz siz tayyipçi bu yüzden ülke yönetimi sizlerin eline kalmamalı.
aynı adamdan 4 tane görebilme ihtimaliniz yüksek olan miting. shopla çoğaltmış olurlar.
ak parti daha evvel orada 500 bin kişi toplamıştı, bugün katılımcı sayısı 1 milyonu geçmiştir..

kazlıçeşme alanına sığılmadı bugün..

+++ işbu entry kazlıçeşme'de 25 kişi toplandı diyen toparlak kemalistlere ithaf olunmuştur. +++
erdoğan belki winrar kullanıyordur. neymiş efendim 73 bin metre kare alana en fazla 290 bin kişi sığarmış. peh..
https://www.youtube.com/watch?v=vT8gXyl9GJA
kemalist kafaya kapak olmuştur dediğiniz sistemin suyunu içen erdoğanın bir yerlerde insanlar acı çekerken meydana adam toplayıp kendini öveceği ortam oluşturma çabasıdır. ne yapacak bilemiyorum. desteklemeyen kesimi dışlayıp, "banane benim topum benim istediğim oynar" demeye devam mı edecek? ya da * şeriatçilerle yaşayıp diğerlerini görmezden mi gelecek? peki yüzlerce bilim adamı ezilip ölümle tehdit edildiklerinde herkes susacak mı? peki ya beyin göçü olduğunda neler olacak? ülkede eğitim sistemi çocukların yüzde seksenini tramvatik stres bozukluğu ve obsesyonla liselere ordan da üniversitelere mezun ederken, kaldırım taşı güzelleşmiş, köylünün cebine makarna girmiş mi diyeceğiz? işte "yarın 17 haziran" demeye yetecek bir ileri görüş, insanları ruhsal olarak çöküntüye gittiklerini, çaldığı ülkeyi tişörtünün içine saklayan bir çocuktan farksız olan bir başbakanın anlayamadığı bir ülkede, susturulan bir halk, birgün olup da "işini göreceği o noktada" "ülkemi seviyorum, bana değer verdi" deyip ülkesinde mi kalacak? dış sermayeye m bağlanacak?
denizin üzerinde bulunan yatlarda, kayıklarda ve botlarda bulunan kişilerin adam yerine konulmadığı oldukça kalabalık bir mitingtir.
Ülkedeki ya da en azından istanbul'daki koyun sayısı hakkında bilgi veren mitingdir. Kurban bayramı için bir ön hazırlıktır.
''Hesaplamışlar:
73.027 metre kare olan alana ancak 219.081 kişi sığabiliyor!
1 milyon kişi topladık derlerse gülersiniz.''

(bkz: https://www.facebook.com/...37&type=1&theater)
Meydanın artık yetmediği 1 milyon kişinin bir arada olduğu muhteşem miting.Acaba ülke tarihinde bu kadar kalabalık miting yapılmış mıdır? Hiç zannetmiyorum,efsane oldu.
Yüzde 50sini zor tutuyorlarmış evlerde. Tutmayın kıllarımı.
görsel

budur efendim.
doğrusu; 1 milyon kişinin zekayı ve mantığı katlettiği kazlıçeşme mitingi...
güncel Önemli Başlıklar