bugün

Öyleymiş gibi yapıp bütün hayatlarını öyle yaşadıkları için mi zengin olduklarını sanıyorsun. Swh
akepe iktidarda oldukça 1 milyon dolar iyi para yapıyor akepeli olabilirim. buradan akepe gençlik kollarına sesleniyorum bana 1 milyon dolar verin 7 sülalemi akepeli yaparım.
Çok iyi paradır. Fakat sanmıyorum olabileceğimi.. Akp'yi savunurken, bana gülme gelir be. 1 milyon dolara bile çekilecek iş değil bu.. 5 milyon dolara, belki sosyoş demokrat veya liboş taklidi yapabilirim..
Olurum amk salakmıyım o kadar.
akp li olunmaz doğulur olgusunu bilmeyen tiplerin sorduğu cahil sorulardan biridir. asıl bunu cuhapelilere sorun öğrneğin bana 10 milyon dolar verin cuhapeye benden değil sülaleden oy gelmez. biz çakma partilerle güvenmez memleketin bekaasını düşünürüz.
görsel
Ulan atilla taş'ın bile dik durduğu bi yerde, benim para için taviz vermem söz konusu bile olamaz.

"Şerefliler taviz vermez, şerefin tavizi yoktur!"
Dünyanın tüm parasını verin... yine olmaz...
Benim dedem akp kürdüydü zaten.
Hemen olurum yurt dışana çıkarım oradan çekirdek yiyerek namaz qlio yol yabdı diye propaganda bile yaparım.

Çünkü bunu hakketiniz.
Yok olmayız.
Feminizm kocayı buluncaya,
Komünizm parayı buluncaya,
Ateizm uçak sallanıncaya kadar..
allah çarpsın gene olmam. hakaret söylemlerinin ufku görünmediği partilerden biri. oy düşünce hemen teröristlere operasyon düzenlerler. şimdiye biterdi ama bitmiyor ama neden? tabikide devletin işine gelmediği için
Çok daha uygun fiyatlara olan kocaman bir aç sürüsü var. Geçin bunları.
Zevkle olurum. Paramı ver.
para vereyim, böyle bir teklifte bir daha bulunma.
Mecburen olursunuz. O para başka nasıl değerlenir yoksa?
Sen hele 1 milyonu hazırla bakarız.
köpek olurum,pezevenk olurum,dürzü olurum ama ak partili olmam çünkü bu söylediklerimin hepsinden daha aşağılık bir durumdur ak partili olmak.
bilmem trollere sormak lazım parası iyi galiba.
Olan mı veriyordu tam olarak?
Üstte birisi pezevenk olurum demiş.
Peki anneni kaça satarsın?

Sonuçta pezevenk; kendi anasını, bacısını, karısını satar.
1 milyon doları cebe indirmeden ve indirdikten sonraki ben:
görsel
görsel
görsel
Ben 20’de bir milyona da olurum.
aşırı gurur kırıcı hakaret edici ve aşağılayıcı olsa da bir düşünürdüm.
(bkz: bedenimi satın alabilirsin ama ruhumu asla)