bugün

1 milyon dolar verseler sevgilini terk eder misin adlı güncel sorudur.
üzülerek söylüyorum ki evet.
Ülkeyi terkederdim amına koyim bu da sorumu...
zaten bahane arıyoduk da paramı yoktu, iyi olurdu jejçeagjabe.
Terk etsem ne olacak kapımda köpek olur o terk etmez.
zaten asklar hep yalan dolan.
olmayan birşeyi seve seve terkederim.
terkedip üç gün sonra gönlünü alırız bu nasıl soru aq dedirten sorudur.
terk etmezsem kızar o terk eder.
Yarım milyon versinler ikisini de terk ederim.
Sevgilimi öldürürüm Ardından Saul Goodman'ı ararım O da Mike'ı Yollar 150.000 dolar Bayılırım onlara Kalan 850.000 benim olur.
akıllara sevgiliden önce, doların kuru ne kadar ki? sorusunu getiren sorudur.
O sevgiliye bağlıdır. Eğer gerçekten çok seviyorsam hayır hiç bir şekilde. Ama şimdiki gibi normal seviyorsam çok bağlı değilsem ohoo nasıl terk ederim.
Tabii ki de hayır.

Nakit mi?
öyle bir terk ederim ki hatta nikah masasında bırakır kaçarım aq bakkala gidiyom aşkım diye çıkar kayıplara karışırım.
neyse o parayla yerine diktiririm.
SAÇMALAMA tabi ki ederim!
türkiye'nin yüzde 80'inin yapacağı ilk iş bu lan. piyango kazanan herifler anında evi terkediyor, bi daha aramıyor duymuyor muyuz haberlerde...
Öldürürüm bile.
en iyi sevgili terketme nobeli bu kardeşinizde olurdu verin bir milyonumu görün.
1 miyon dolara 10 sevgili olur
10 milyon dolara 1 'sevdiğim' olmaz. şimdi ağlıcam salya sümük o olacak.
düşünmeden'evet' denilecek soru fakat düşünülünce 'bana o parayı neden versinler ki' diye beyinde yankı yapan soru.
ben terk etmesem o beni terkeder gerizekalılarla işim olmaz diye.
(bkz: amına bile korum)
Para için sevgilisini bırakan götünü de siktirir ibne yazarları görmemi sağlayan başlık.
Sevgili olarak aşık olduğum denizkızını kastediyorsak katiyen hayır. Asla ama asla. Daha elini tutamadığım insanı satmayı kalbim almaz. Her gece rüyalarıma giren denizkızı, al beni kalbine. Az da olsa yer ver bana orada. Çünkü ben sana çok yer verdim.
1 milyona gerke yok 100.000 e olur bu iş .