bugün

akp hükümeti döneminde yapılmış olan yüzlerce sıkandal olaylardan sadece birisidir.
Bence vekil gerçekten masum. Bir adet şirket vekiller üzerinden meclisi sistematik olarak dolandırırken bir hata yaptı hatası gün yüzüne çıktı galiba.

Bu olayın üstüne gidilip o uyanık şirkete geçmişte meclis ne kadar ödeme yapmış ortaya çıkarılmalı.

Tahminen kargo, kurye, zarf vb işler yapan bir şirket. Telefon vb değil.
Bu insanlar bizi yönetiyor . Bilmiyordum diyor bir de.Ne de olsa sizin aptallıklarınızın faturasını hep bu millet ödüyor.Kafası çok rahat ablanın bu yüzden.Diğer tarafta iki elim yakanda bu Ne iş bilmezlik bu Ne aptallık?
soruşturma yürütülmelidir.

chp li bir vekilin bu denli iletişim masrafına ses çıkarmayan siyasi iradenin ne denli uçuk rakamları çarçur edebileceği ise akıllara zarardır.
yapılan büyük bir israf ve vatandaşın parasını çar çur etmektir. vekilin bu kadar tutacağını bilemiyordum demesi tuhaf. yalnız burda bu harcamayı chp vekili yaptığı için şak diye kamu oyuna postalanmistir. peki en yüksek 2. ve 3. harcamayı yapan kimdir sorusunun cevabı nedir diyecek olursanız cevabı etik değil diye ret edilmiştir! ışte türkiye adaleti budur. senin adamın ayrı benim adamım ayrı.
akp'li vekillerin konuşmalarına laf edemeyen zevatların kuru gürültüsü.

çıkıp akp'nin harcamalarına laf edin de anlayalım derdiniz neymiş?
Telefon görüşmeleri bu kadar tutuyorsa yeme içmeleri, giyinmeleri, arabalarının mazotu vs. vs. Devlet hazinesinde büyük bir kambur var demektir.
uzayı mı aradın amk o fatura ne öyle?
bu fatura ancak yurt dışındaki 900 lü hatları ararsa gelebilecek faturadır. 900lü değil yurt dışındaki 900lü hat burası önemli.

yazık günah hiç utanmaları arlanmaları kalmamış artık.
büyük bir yolsuzluktur, bu harcamayı akp milletvekili yapsaydi şimdi solcular başlamıştı çemkirmeye.

bir tanesi de sarayın ödeneğinden bahsetmiş, ulan sarayın ödeneği varda chp nin yok mu ??
Tahkime gitsin faturadan 2 sifir atarlar 15 bin ödenir çünkü böyle bi fatura yok sirket bunu düzeltir.
(bkz: elif doğan türkmen)
Meclis ödeyecekmiş faturayı.

Evet arkadaşlar pamuk eller cebe!

Hakimiyet milletindir ne de olsa. *
bu kadar umursamazlığa pess!
bunu eksileyen mallar inş asgari ücretle çalışmıyordur yoksa durum vahim.
Kara para aklama olayı var sanırsam. Telefonda bok gibi para olmasına rağmen üstüne paket olmadan konuşsan bile belli bir ücretten sonra operatör şirket belli bir süreliğine (genelde bir gün oluyor) ücretsiz konuşma hakkı veriyor.

Aman neyse milletvekillerimize hiçbir şey girmesin onlar ülkemiz adına hayati kararlar alan şahıslar. Birşey girecek varsa bizim götümüze girsin aman.
Gariban Kürt halkının tece'ye Ödemiş olduğu vergileri çar çur edip boşa harcamış vekilimsidir, bir Kürt olarak hakkımı helal etmiyorum, beyaz turcolara karışmam kendileri bilir.
Yuh dedirten harcama. Bu da şunu gosteriyor ki ister iktidar ister muhalefet, eline fırsat geçince önüne ardına bakmıyor.

Bu hanfendiyi tenzih etmekle beraber bunun gibi durumlar iyi incelenmeli .çünkü bu tür harcamalar suistimale çok müsait.
Graham bunu görse pişman olurdu telefonu icat ettiğine.

Girenin yine biz halka girdiği harçamalardan biridir.
Operatörle anlaşma mı yapmış acaba sizin yıllık kârın yarısını ben, temsil ettiğim biricik halkımın(!) Cebinden karşılarım diye.

Ne olursa olsun rezalettir.
benim paramla konuştuğu için; ne konuştuğunu sormaya hakkım var.
Milletin temsilcisine bak hele teknolojiyi mahalle dedikodularına aletmi ettin ne yaptın.
chp mitingi için tbmm bütçesinden 1.2milyon tane mektup dağıtmış orospu. yetmezmiş gibi birde açıklama yapıyor devam edicem diye. 2017de şuana kadar harcamasıda 700bin liraymış. birde israf ile ilgili tweetleri var.
Bu nasıl bir gözü dönmüşlük, rezillik, cüretkarlık aq. Ödesin kendisi. O kadar fatura çıkarabildiğine göre bankada yüz katı vardır.

Telefon falan değil mektuplar, toplu smsler gidiyormuş. Artık yüzbinlere mektup mu gönderiyor, kurye şirketine, sms gönderim şirketine mi hortumlatıyor belli değil.
Kılıçdaroğlu nun vekili uyardığı haberi vardı.Bu nedir arkadaş demiş.
güncel Önemli Başlıklar