bugün

taylor swift'e sponsor olmak. Ajdar'a albüm yapmak. Giresunspor'a c.ronaldo'yu getirmek.
dolar banyosu açık ve net.
ev araba tatil yemek alkol alisveris
daha ne olsun.
Yakar ısınırım bir sene fatura ödemem bu sayede.

Edit; evet vizyon sıfır.
sözlük yazarlarının 1 milyar doların tam olarak değerini kavrayamadıklarının kanıtı olan başlıktır. arkadaşlar anlamanız açısından şöyle ifade edeyim;
tüm sülalenizin her bireyine ev ve araba alırsanız, bu paranın 20 de birini ancak tüketirsiniz.

d: biri demiş ki, "işi gücü bırakırım". ulan ne işi gücü, allahını kaybedersin.
Bu millet parası olduğunda ne yapacağını bilmediğinden dolayı parası yok.
7 milyar küsür tl alıp ertesi gün 900 küsür milyon dolarım olmasını izlerim.
arkadaşlar milyon ile milyar arasındaki farkı biliyosunuzdur.
bir yerlerimizi falan vermemiz gerekmiyor muydu olm, başlıkta bir hata var sanki.

500'e veririm demeye gelmiştim.
Bir villa
Bir araba
Dünyanın en güzel kadınıni alırım

Kalan paranin 4/1 ini bankaya yatirsam yine yeter.
En taşaklı yayın sistemini toplayıp oda düzenlemesi yapmak. Çekiliş yapıp daha fazla izleyici kasıp para kazanmak.

Yapılabilir yani.
görsel
Akdenizde bir ada alırım. Kapalı havuzlu, saunalı, hamamlı bir ev yaparım ve etrafını meyve ağaçları ile donatırım..sonra bir yat alıp dünya turu yaparım.
Tony Montana yaşamı sürmek, %100 stonks
güzeo bir yaşam sürülebilir karlı yatırımlar yapılabilir şahsen ben güzel ucuz bir tekne alıp denize açılır bol bol deniz yolculuğu yapardım.
1 milyar dolarla yapılamayacakları yapmaya çalışırdım.
100bin dolarını yakardım lan.
150-200 milyon dolara bir ada satın alıp kalan para ile dünyadan izole şekilde yaşamaktır. anlaşırsın bir veya birkaç şirket ile. ihtiyacın olduğunda verirsin siparişi. lost dizisindeki dharma girişim gibi uçakla ihtiyacını aylık olarak paraşütle sallarlar yukarıdan. mis.
(bkz: Rusa gitmek)

Başka bir şey gelmiyor aklıma. Vizyonumu sikeyim.
2 sene beklersen ülkede yapacaklarının 2 katını yaparsın.
ev alıp kirası ile yaşamaktadır.
1 milyar dolar harcamak.
sağlık sistemine en iyi sağlık destek malzemelerini, ekipmanlarını bağışlamak olabilirdi. en azından ilk önce bunu. 1 milyar doları da olsa insan kendini güvene almak ister. gerçi o kadar para olunca herkes şaşırır da işte.
Bizim milletde çok parayı gördümü hemen emlak, inşaat işine niye yatırım yapar ki amk? 100 milyar dolarda versen ev alıp kiraya verir, arsa satın alır bina diker kiraya verir vs.. elinin altındaki 100 milyar dolara bakmaz, kiradan gelecek kıçı kırık 1000 lira paraya bakar. Ulan ömrün boyunca 100 evden kira alsan 100 milyar dolar siksen etmez. Bizde hazıra dağ dayanmaz diye bir atasözü varya kafalar tamamen buna odaklı. elinizdeki hazır parayı yiyin siktirtmeyin kira aşkınızı afedersin. Sanki mezara götürecekler paraları amk.
cafe açarım böyle avrupayi isimli konsept bir cafe. az ünlüleri felan getiririm sahte müşterilerle kuyruk iyi bir sosyal medya reklamı. patladı gitti olur. Bardakları ledli sistem yaparım. Düşün bardakta ledden adın yazıyor. Patenlerle felanBirde müşteriyi özel olduğuna inandırırım. Yanlız kahve adları standart olmaz. mocha fenan filan. gece rüyası, karam, de leno paris at gitsin sadece havalı olsun. Çekiliş promosyon felan.

Sonra bayilik veririm. Bayiler çalışsın ben yatar kazanırım, gelsin paralar.