bugün

bu kadar parayı kimin vericeği sorusu pas geçildiğinde gayet düşündürücü bir sorunsaldır. evet, tam 1.000.000.000 dolardan bahsediyoruz... verirmiydiniz?

(bkz: anket var dediler geldik)
(bkz: trafo)
1 milyari veren 5 milyari da verir der yukseltirim.
Suç 1 milyar dolara göt verende değil bu göte 1 milyar dolar verende.
1 milyar dolara her seyimi veririm lan kimse burda gurur yapmasın.

cevabı belli olan sorudur.
ilk olarak insanın kendisine benim götüm 1 milyon edermi sorusunu sordurtan sorudur.
götümün neden bu kadar kıymetli olduğu sorusuna tatmin edici bir cevap alabilirsem olabilir.
Kicimin kenarini bile gostermem.
trafo yok mu lan dedirtir...
1 milyon dolara bile yapabilirim aslinda. why not ?
hiç kimse sizin kıytırık götünüze 1 milyar dolar vermeyecek boşu boşuna acaba benim ruhumda orospuluk var mı diye tasalanmayın.
1 milyon olsa da olur.
seks makinesi bile olurum .
ibneliğine kılıf arayan kişi söylemi.*
hayır asıl problem gizli kalıp kalmayacağıdır. ama ben kalsada kalmasada vermem, nelere cevap veriyoz mk ya. göt vermek isteyen geyler bahane geziyor.
sıkar dişimi veririm tabi. düşünsene, sülalen kurtulur, senin bir seferlik çekeceğin işkenceyle.
(bkz: saat kaçta nerde)
5 milyar dolardan aşşağa gitmez..maalesef..
(bkz: ooo beyler ortamın yine amına koymuşuz)
1 millar dolar mı!! olum onların hepsini tek tek bozuk paraya çevirip götüme sokarım 1 millar dolara ne diyon sen!
dilimleyip veririm. ne demek.
cevabi verirdim olan sorudur.
olm bir milyar a gotumu verir yerine yenisini yaptiririm.
benim got tak cikar yapilmis.
Bu soruya evet diyen yazarlarla derhal pazarlığa tutuşulmalıdır. Zira görünen o ki iş sadece pazarlığa kalmış.
Enteresan bir sual. Bu kadar para ediyorsa götüm, vardır bir özelliği der, kendim işini görürüm kendimin.
1 milyar dolara benim göte kaldıysa hadi hayırlısı.
güncel Önemli Başlıklar