bugün

şimdiden bu değerli günlerini kutladığım yazarlardır.
ayrıca ankara'da katılacağım için ankara'da katılacak yazarlara selam ederim.
Memleketindeki düzenden memnun olmayan , birşeylerin değişmesini isteyen yazardır.Sokaklarda çöp toplayan yaşlı amcaların hakkını arayacak,2 gün üst üste sabahlayan tekstil işçisinin hakkını,emeği sömürülen çocukların ve kendisinin hakkını arayacak olan yazarlardır.
taksim'e yürüyecek arkadaşlar eğer taksim'i zaptederse hepsine eti puf alacağım. bunun için tek yapmanız gereken katıldığınız siyasetle birlikte taksim'de bir fotografınızı bana göndermek.

hadi ne duruyorsunuz? sizde taksim'e yürüyün ve patria o muerte'den yüzlerce bedava eti puf kazanın!
aralarında taksim'de olmayı isteyip de sıhhiye'de olmak durumunda olan yazarlar da vardır.

(bkz: dr cüreklibatur ve bay arkın)*

* yolu eğitim-sen, tmmob, odtü ve ödp saflarından geçen herkeşle sıhhiye'de karşılaşırız mutlaka.
(bkz: 1 mayıs ta alınanlar arasında olacak yazarlar)
muhtemelen polis tarafından cop yiyecek olan yazarlar. malesef polislerimizde yaka numarası olmadığı için yine dayak atan polisler tanımlanamayacak.
yılda bir gün dayak yiyoruz, kaçırırmıyız hiç, haydin taksime!
gidip apo posteri açmasınlar, bölücülük yapmasınlar da başka bir isteğimiz olmayan yazarlardır. yapacaklar varsa da polisin beline kuvvet o zaman.

not : sonraki entrylerde laf sokacak yazarlar için söylemeliyim bir daha bu sayfaya bakmayacağım boşuna yormayın kendinizi.
finlandiya sokaklarinda da alanlarda olacak yazarlardir. *
edit: dayak yemeyeceklerdir, o ayri. *
sıhhiye'de alanda olacak yazarlarda bulunmaktadır. *
polis panzerlerine molotof kokteyli, çevik kuvvete kaldırım taşı atmadıkları sürece ve dükkan-araba camı kırmadıkları sürece küfürlerimizin menzili dışında kalacak emekçi yazarlardır. yine de taksim'e gitmeyin olay çıkacak karambolde size de yazık olur çünkü polis hanginiz emekçi hanginiz provokatör ayırt edemez o kalabalıkta.
daha önceki (1 mayıs ın tatil olması) girdiğim entry de belirttiğim gibi 1 mayıs ın tatil olmasına hala karşıyım. 1 gün bile olsa bütün gücümüzle çalışmaya ihtiyacımız olduğuna inancım tamdır. henüz çaylak yazar olmama rağmen bu bayramı kutlamak için meydanlara gitmeyeceğim. hem kendi hemde bütün işçiler adına çalışmaya devam edeceğim. yinede bütün işçilerin 1 mayıs işçi bayramını samimi dileklerimle kutlarım.
edit: az önce gördüm çaylaklıktan yırttım galiba.
yılda bir gün işçiler gibi alın teri dökelim diyen yazardır.
her meydan taksim diyerek alanlarda olacak yazardır.
(bkz: mela)
brcyzdm,, jesua, bluevelve, lock, oblomov, anarchy x, sir isaac...

çevik kuvvet olasım geldi şimdi.

(bkz: bluevelvenin kafasında jop kırmak)

cedit:nekrofili ve bayat sloganları ile kisil.
herkes evinde horul horul uyurken niçin kendilerine eziyet ettiklerini anlayamadığım garip yazarlardır. işçi bayramıdır, hepimizin bayramıdır fakat ister istemez bir değişik bakıyorum abi ben bu insanlara. hayır bu sıcakta zorun ne, işçi çalışıyor, kapitalist dediğin adam evinde göt büyütüyor, sen meydanda işçiler için bağırıyorsun.

ne anladım o işten? bayramı kutlayan adamın daha çok yorulduğu bir olay dünyanın neresinde var ki be abi?
bluevelve muhakak alanlarda olacaktır, zira kendisine o kalabalık arasında bir çok erotik malezeme çıkacak oda sözlükte paylaşacaktır. *
"polislere dikkat edin" dediğim yazarlardır, ki buna bendeniz de dahilim.
(bkz: ey özgürlük)
imkansızlıklar veyahut iş nedeniyle madden olamasa da bütün kalbim, düşüncelerim ve benliğimle orda olanlara destek olacağımdır...

ferman hükümetinse, meydanlar bizimdir...yürüyün la meydanlara...yetişirsem katılcam zaten...

edit: ferman valiliğin de olabilir, orasını araştırmadım..*
ben geceleyin fosur fosur uyurken namusum da dahil her şeyimi emanet ettiğim polisime taş atmaya gidiyorum ,diyen yazardır.
namusunu polise teslim edecek kadar namussuz olmayan yazarlardır.
cerraha inat ordayızdır. taksimin göbeğinde tay-yeap e inat bağıracağız. inandığımız değerleri savunacağız , kardeşçe birlikte yaşamı savunacağız , savaşsız bir dünya için haykıracağız.
aman tay-yeap yavrum tay-yeap sen bizleri koyun mu sandın? aman tay-yeap yavrum tay-yeap sen bizleri emrin altındaki siyasilerin mi sandın?
her zamanki gibi tohumların tohumuna, serpilip gelişine bin selam edecek yazarlardır.

(bkz: kisil)
hazır tatilken; evde öğleye kadar uyumak, öğle de bi' güzel cuma namazı kılıp huzura kavuşmak varken gereksiz atraksiyon peşinde koşacak tuhaf yazarlar.
- 348 yes comment.
+ burdaaaaaaaaaaaaa
güncel Önemli Başlıklar