bugün

selçuk gitsin diye... sabri gitsin diye... semih, yasin gitsin diye... en çok da dursun gitsin diye... menajerleri zengin eden sistem gitsin diye... bursa'nın 7, 8 tane atmasını istediğim maç. bakın galatasaray kaybetsin diyemem. zaten şu anda galatasaray'ı temsil eden bir futbol takımı yok. bu maçı bursa'nın kazanması galatasaray için daha iyi. bu düzenin değişmesi için geçen sene sonu, trabzon'un herkesten fark yediği gibi... 2016-17 sezonu bitene kadar her maçı fark yiyerek kaybetsin sözde galatasaray.

ha bir de günün anlam ve önemine binaen; emek hırsızları sizi!
üst bas geç.
Bir galatasaraylı olarak Sikimde olmayan maç. Fb ye kaybettikten sonra sezon bizim için bitmiştir. Umutlar önümüzdeki sezonlarda fakat yeterki o dursun belası gitsin.
Bursaspor'un bizim takımı tokatlayacağı maç.
bruma'nın bilardo oynadığı maç.
ilk 10 dakikaya bakarak söylüyorum. Bütün sezon nerdeydiniz bre amınoğluları?

Özet geçecek okursak Bursa kalesi abluka altında.
Bursaspor her hafta yeniliyor hala potada değil Bursa bitmiş. Evet.
Ben buna gidecektim ya unutmuşum. Neyse.
şöyle güzel bir pankart bulunduran maç.
görsel
Bi orospu çocuğunun ahmet çalığın yüzüne uçan tekme attığı maç.
Ahmet çalık öcünü aldı.
3-0
Poldi 4-0.
0-4 galatasaray. dk 61. bu gidişle 7-8 olur gibi.
Bursa basakaaehir onundeki uc buyukler gibi varligi yoklugu belli degil sahada..
potansiyelinin çok aşağısındaki iki takımın maçı.

eve geldim 3,4 oldu. 40 yılda bir maç izlemem bizimkiler gol olur yağar amına koyim
yasin attı 5 oldu.
5-0 gibi net bir skor çok kötü oldu. selçuk, sabri, yasin, semih, dursun gibi isimleri koruyan medya barcelona yenmiş gibi haberler yapacak. bunların kredisi arttı. bunların gitmesi için takımın ağır yenilgiler alması lazımken... haftaya da bursa'dan bir tık yukarıda, amaçsız kasımpaşa da bunlara yenilir muhtemelen. bunlar galatasaray'ın geleceğini çalıyor!
Sonuç güzel olsa da bruma yine parlasa da son pişmanlığa fayda etmeyecek bir galibiyet.
Bursaya yakışmayan maç .
Berbat bir Bursa karşısında sikindirik bir galibiyet bizimki.

Ama nedense ben çoğunluk gibi düşünmüyorum Tudor bu takımı seneye uçurabilir.
Hamzanın içini boşalttığı galatasaray ile yine hamzanın içini boşalttığı Bursaspor'un arasında geçen maç.
Galatasaray'ın kazanmasının nedeni hamza dan kurtulduktan sonra bir iki takviye yapacak zaman bulabilmesidir.
güncel Önemli Başlıklar