bugün

kelimelerin ifade edemediği, bunu yapanların insanlıktan zerre nasibini almadığını düşündüğüm ve yarım saattir tüylerimi diken diken yapan olay.

Bu ülkede ne yazık ki hiçbir kamu kuruluşuna güvenemeyeceğiz.

Asıl görevi insanları ve insanlığı korumak olan polis teşkilatına mensup "şey"lerin yaptıkları, en soğukkanlı insanın bile kanını dondurabilir. Yazıklar olsun demekten başka bir şey diyemiyorum. Canımız kimlere emanet!!

http://www.dailymotion.co...kutlamasynda-polis-v_news

not1: ters orantı kullanılmamıştı öyle mi? ulan bu yapılanları, en fanatik duygularla birbine saldıran futbol taraftarları, kan davalıları yapmaz. Resmen öldürdünüz lan! resmen bile bile birini katlettiniz orda!! Artık adım gibi eminim ki 1 mayıs'ta görev alan polisleri yıllarca bu görev için karanlık odalarda, faşizan ve insanlıktan uzak telkinlerle yetiştiriyorlar. Lanet olsun ki aynı havayı soluyoruz..

not2: Değil götüme girmesi, yedi sülalemin götüne girsede hepinize LANET OLSUN!!
Oligarşinin ne kadar korkak olduğunu tekrar gözler önüne sermiş vahşet. ondan sonra polis öldü mü seviniyorlar deniliyor. polise taş/molotof atıyorlar diyorlar. Vuran her polisin elbet o eli, kolu gün gelecek kırılacaktır.
bu ülkede polis tarafsızsa, ben de cumhurbaşkanıyım. adamlar her yerde ulu orta, takur tukur kafa tokuşturuyorlar.

polis tarafsız, polis şefkatli. nah tarafsız, nah şefkatli. özel olarak sağ görüşlü adamlardan itina ile seçiliyorlar. onlara göre hak arayan herkes terörist.

değişik sebeblerle şu anki polis teşkilatını ve yapılanmasını savunan arkadaşlar,

umarım birgün sizinde hak aramanız, sesinizi duyurmanız gerekir, o zaman inşallah polis sizi de şefkatli kollarıyla sarar.

bir de şu var, bunlar dükkanlara saldırıyor, arabaların camını kırıyor. polis napsın ? gibi iğrenç bir mantık. bunlar suç zaten, yakalayıp nahkemeye çıkarırsın, adam yargılanır.

Ya değilse her suç işleyeni polise verin, öldürene kadar dövsün.
(bkz: 1 mayıs 2013 istanbul olayları)
eğer gruplar taksime girmeye çalışmasaydı yaşanmıoyacak olaydı! siz polisin size izin mi vericeğinizi sanıyorsunuz?
onlarda emir kulu! el mahkum! sike sike yapıcaklar! görevleri o!
keyifli takip ettiğimiz sözde vahşettir.

elimde olsa 2 kasa biber gazı bağışlardım.
bugun olmayan vahsettir. adamlar uzaktan mudahele ediyor. eski yillari hatirlayin allah ne verdiyse girisiyorlardi.