1. 1.
  Tsi: 23:00 de başlayacak el clasico.
  Kazanan şampiyon olur.
  ... gina carano
 2. 2.
  saat 23.00'sa başlayacak olan zirvedeki iki takımın mücadelesi. Messi'nin pek oynayabileceğini sanmıyorum. Ayağı topallıyordu yürürken, bugün madrid'e inerlerken izledim barcelona sayfası yayınında.
  bu maç ya berabere biter ya da madrid yener. ama sahada bir messi var. ne yapacağı belli olmayan bir adam. oynamasa bile dehşet bir pas atabiliyor. tehlike yaratabiliyor. bunun dışında iyi markaja alınırsa gol falan atamaz. pas da atamaz.
  Bunu yanı sıra real madrid'in levante yenilgisinden sonra bu maça çok hırslı çıkacağını düşünüyorum. Bayağı saldıracaklardır. Barcelona'nın ise 3-4-3 sistemi ile oynayacağı tahmin ediliyor. Yani barcelona'da messi dışında ileri top taşıyıp tehlike yaratacak bir futbolcu yok, suarez sakat. Dolayısıyla real madrid Barcelona defansını çok yoracaktır. Belki ilk dakikalarda gol bile bulabilir.
  Bu maçın sonucu birkaç oyuncunun nasıl oynayacağına bağlı açıkçası. ama real madrid galibiyeti favori gibi. zaten bahis siteleri de barcelona'ya 2.65 falan vermişler.

  (bkz: el classico)
  ... dertler derya olmus
 3. 3.
  Asla eski popülaritesinde olmayan, ispanya’nın iç dinamikleri neticesinde siyasi bir tarafı da olan müsabaka. 3 ihtimalli bir maç ayrıca.
  ... mavrothalassa
 4. 4.
  1 mart 2020 real madrid barcelona maçı
  1 mart 2020 real madrid barcelona maçı
  1 ... jimmy tudeski
 5. 5.
  ilk yarısı çok dengeli geçen maç. Real madrid gol atmaya daha yakın, daha tehlikeli.
  ... dertler derya olmus
 6. 6.
  ilk yarısı 0 - 0 eşitlikle sonuçlanmış olan derbi karşılaşmasıdır.
  ... sen kendine bak
 7. 7.
  Madrid zımbalayacak sanırım.
  -1 ... sele kapilan kutuk
 8. 8.
  real madrid'in çok fena yüklendiği ve ciddi pozisyonlar kaçırdığı maç. ama analizlerim şu yönde: messi bu takımla anlaşamıyor. suarez yok. griezman yırtıcı değil. barça defansı inanılmaz derecede hata yapıyor. barça'da messi alan yaratıyor ancak ileriye top taşıyacak tek bir oyuncu bile yok. markaja alınmış messi'den medem ummamaları lazım. onun dışında messi ara ara topu alıp barça adına oyunu hızlandırmaya, topu takımca ileri taşımaya çalışıyor ancak barça oyuncuları ileride bile hata yapıyor. en ufak baskıda elleri ayakları birbirine dolanıyor.
  ... dertler derya olmus
 9. 9.
  Madrid zımbalayacak sanırım.
  Edit: Madrid 1-0 Barça (71 dk).
  2-0 oldu. (90+2)
  ... sele kapilan kutuk
 10. 10.
  Pkk'yı kendilerine örnek alan Bölücü katalanlara çok fena girmiş borudur. beter olsun pis katalanlar.
  ... kemalist teorisyen