1. 1.
  Usta kalem Yılmaz özdil'in yobazlara bilezik gibi geçirdiği, okunaklı Ve keyifli güzel yazı.

  --spoiler--
  “Yobazın olmadığı her yer cennettir.
  Kadın yaktınız.
  Ozan yaktınız.
  Köpek yaktınız.
  Orman yaktınız.
  Yobaz varken…
  Cehenneme gerek yok” diyordu.
  *
  “Ben namussuz ateist görmedim ama, namussuz dinci gördüm, Türkiye'nin en önemli meselesi namuslu adam meselesidir, Türkiye'nin en büyük açığı namuslu adam açığıdır” diyordu.
  *
  “iyi insan olmak için müslüman olmak gerekmiyor, ama, müslüman olmak için iyi insan olmak gerekiyor” diyordu.
  *
  “Laiklik, sadece devletin dinden, dinin de devletten elini çekmesini sağlamıyor; din sınıfının dinini yaşamak isteyen kitlelere tasallutunu da önlüyor. Bu açıdan bakıldığında, laiklik dine en büyük hizmetin kurumudur. Ve laiklik, dindarların adeta huzur ve mutluluk gemisidir. Dinci sömürücüler laikliğe, esas bu ikinci anlamı yüzünden düşmandırlar. Çünkü onların kitleler üzerindeki şeytani hegemonyalarını kıran, laikliğin bu ikinci anlamıdır. Bu anlam, din bezirganlarının korkulu rüyalarının ve saltanatlarını yitirme kaygılarının esas sebebidir” diyordu.
  *
  “insanoğlunun en kahırlı bunalımları, Allah'ın araç yapıldığı aldatıştan kaynaklanan bunalımlardır. Kur'an'daki ‘Allah ile aldatılmayın' ihtarına rağmen, Türk halkı dinine olan derin saygısı yüzünden Allah ile aldatılıyor” diyordu.
  *
  Allah ile aldatmak; dinimizi, çıkar, koltuk, baskı, egemenlik aracı yapan bir sanayi koludur. işin esası bakımından, ne dini vardır, ne de imanı vardır. Onun dini imanı, Tanrısı, ibadeti, hep çıkarıdır, hesabıdır. Allah ile aldatanlar dokunulmaz, eleştirilmez bir tahakküm teolojisi oluşturmuşlardır. Türkiye'de bu teolojiyi egemen kılmak istiyorlar” diyordu.
  *
  “Mustafa Kemal devrimleri aklın prangalarını kırdı, bugün Türkiye'de Atatürk'e nankörlük yapanların Allah'ı kitabı olabilir mi?” diyordu.
  *
  “Türkiye'ye dayatılan tez, Allah ile aldatma, siyasal islam tezidir. iç ve dış hıyanetler Türkiye'de oynanan bu oyunda ne yazık ki başarılı olmuştur. Türk siyasetinin imansızlıkları, gafletleri, dalaletleri, nefsaniyetleri, ciddiyetsizlikleri, tutarsızlıkları, kirlilikleri, işi bu noktaya getirdi. Atatürk'ün mirasını yeniden tez yapabilmenin ilk şartı, işi buraya getiren Allah ile aldatma siyasetine son vermektir” diyordu.
  *
  “Sivil öldürmeye Etiler'den Nişantaşı'ndan Cihangir'den başlarız, TBMM'den başlarız” diyen tetikçi spikeri seyrederken… Bu yobazlarla ekranlarda boğuşan Yaşar Nuri Öztürk'ü ne kadar çok özlediğimi hissettim.
  Sizin de özlemiş olduğunuzu tahmin ettiğim için, adeta birer muska gibi daima zihnimizde taşımamız gereken sözlerinden bazılarını hatırlatayım istedim.
  *
  “Kindar nesil” yetiştirmek isteyenlerin en kritik hamlesi nedir derseniz… Pırıl pırıl Türkiye Cumhuriyeti'ni islam felsefesi profesörü Yaşar Nuri Öztürklerin aydınlığından, camiler kerhane yapıldı filan diyebilen sözde ilahiyatçıların karanlığına sürüklemesidir.
  --spoiler--

  Kaynak: http://www.sozcu.com.tr/2...zi-etilere-gotur-2255820/
  16 -11 ... alkolik oldum
 2. 2.
  peh usta kalem, ordinaryus yine yaptı yapacağını. muhalefetin kalbini okşuyor ve bunu okuyanlar ülkesine ve yöneticilerine nefret kusmaya devam ediyor.

  muhteşem yılmaz kemalci arkadaşları coşturuyor. köşe yazarı okuyarak kendini aydınladığı sanmak ahmaklık. el sikiyle gerdeğe girmek gibi. insanların biraz kendi fikri olmalı birilerine bağımlı yaşamamalı.
  6 -8 ... timarli sipahi neferi
 3. 3.
  fesli,prof geçinen sapkınlar
  kalemşör ak-it köşeyazarları
  el s.ki olmuyor değilmi?
  16 -3 ... kutsal cesi 2
 4. 4.
  yaşar nuri hoca, harbiden kafası çalışan bir adamdı. ne kadar haklı olduğunu, ülkenin milli denilebilecek bir tv´sinden kendi vatandaşını öldürmek isteyen spikerin sözlerini dinleyince bir kez daha anlıyoruz.

  kendi vatandaşını ülkesinin en önemli şehrinin ortasında öldürtmek isteyen bu akgötlere panzehirdi yaşar nuri hoca.

  en zor olan şey, şartlar tamamıyla aleyhine işlese bile doğruyu söylemeye devam etmektir, bunu yaşar nuri hoca hayatının son gününe kadar yapmıştı.

  onun hakkında kaleme alınmış bu yazı ve yaşar nuri´nin "allah ile aldatmak" tezi türkiye açısından tamamıyla doğru bir tezdir, konu, hocanın poposundan uydurduğu birşey değil,direkt kuran´daki "maun" suresinin açıklamasıdır.

  dindoşlar, kuran´ı tanımalı ve kuran´ın insanlara yaptıkları uyarıları dikkate almalıydılar, bunu yapmadılar,islam dinini kötü görülmesine hizmet ettiler.

  ancak bu zamanlar da geçecek,ve taşlar yerine oturacaktır. yaşar nuri hocanın ve fesli maraş dondurmacısının söylemleri yanyana getirilecek, ve bunların çocukları bunlara "baba, siz bu fesliye nasıl inandınız?" diye soracaklardır.

  bunlar, böyle şeyler bütün tarih boyunca böyle olmustur, gene öyle olacaktır.
  5 -2 ... paganviodio
 5. 5.
  hala bu şarlatanı okuyan var mı diye sövdüğüm yazı!
  1 -5 ... snowman in the sun
 6. 6.
  Ünlü düşünür gönül insanı filozof üstad sensey ekselansları sayın hz yılmaz özdil in 1 mart tarihli şahanesi.
  -3 ... frekans
 7. 7.
  Yaşar Nuriye hoca diyen tipleri ejeküle eden yazıdır.

  namaz kılmıyorum kalbim temizci götverenler ne de heves etmiş.

  kıstas da hep aynı. çalıp çırpan orospu çocukları.

  lan adamlar çalıyor çırpıyor diye sen yüceliyor musun?
  namussuz ateist görmemiş de namussuz dinci görmüş.
  laiklik deyip hemen arkasından dini inanca göre ayırmak da tam bu ekibe yakışan hede.
  1 -4 ... raduyev
 8. 8.
  çalıp çırpan orospu çocuklarına gık diyemeyen orospu çocuklarının bunları dile getirenlere çemkirmesini göstermiş yazıdır.

  ibnenin evladı seni. kalbim temiz diyenlere sarıyor bir de.
  namaz kılsın ama çalsın, yalan, hile, ağzından düşmesin.
  namaz kılıyorsa her şey serbest bu amına koduklarıma göre.

  islam dünyası bu yüzden böyle sürünüyor işte.
  2 -3 ... system error
 9. 9.
  ahahaha islam felsefesi profesörü yaşar nuri öztürk mü? hiç güleceğim yoktu ilahi yılmaz.
  -3 ... orgazm kazim
 10. 10.
  bir adet kerhane mahsulü, dayısına baba diyeni rahatsız etmiş.

  bak sayın amına koyduğum. çalıp çırpana ses çıkarmak namaz kılanları hedef almak değildir.

  bak ne diyorum çalıp çırpana.

  müslümana namaz farzdır. oruç farzdır. çalıp çırpmak haramdır, rüşvet haramdır.

  adam öldürmek, zina yapmak haramdır.

  adam namaz kılıyor diğerlerini uygulamıyorsa, bu her yasağı harfi harfine uygulayıp namazını da kılana kimsenin dil uzatması hakkını doğurmaz.

  bu nasıl mantık amına koyayım. namaz kılanlar içinde hırsızlar da var, o zaman bana namaz farz değil. hatta namaz kılmadığım için üstünüm.
  lan çık müslüman değilim de geç.
  bu şeytanın kibirinin tıpatıp aynısıdır.
  şeytan en azından delikanlılık yapmış. lafı eğip bükmemiş.

  sizin hoca dediğiniz sikik, islamın haramlarını helal kılıyor.

  zaten bir din adamını elin putperest ibnesi bile seviyorsa vardır onda bir hinlik.
  bu din düşmanlarının aşık olduğu adamdan hayır mı gelir.
  -2 ... raduyev