bugün

ankaragücü deplasmanında, fenerbahçe nin Lugano, Gökhan gönül, Volkan Demirel, Roberto Carlos, Deniz barış ve semih şentürk ten yoksun çıkacağı 24. hafta tsl mücadelesi. maldonado nun da oynamasının zor olduğu söyleniyor.
ankara'daki diğer fenerbahçe maçlarıyla kıyaslandığında bilet fiyatları düşük tutulmuş müsabaka...

Kale arkası Fenerbahçe: 23,00 YTL
Kale arkası Ankaragücü: 23,00 YTL
Maraton Ankaragücü: 28,00 YTL

(bkz: geliyoruz)
fenerbahçe'de kaleyi serdar kulbilge'nin teslim alacağı zorlu maç.
tek sevindirici tarafinin serdar kulbilge'nin kaleyi yeniden ele gecirecek olacagi mac.
ohh be...
fenerbahçe'nin lider olabileceği haftadaki maçı.
fenerbahçe'nin 8 eksikle çıkacağı mücadeledir. fenerbahçe'nin muhtemel 11'i : serdar , önder , edu , yasin , vederson , aurelio , selçuk , uğur , alex , deivid , kezman .
ilk yarısı berabere bitmiş olan maçtır.
kemal gibi bir oyuncuya nasıl sabredilebiliyor bu maçta merak edilir açıkcası.
aurelio ve deivid kurtarıcı mı olacak sorusu da buna dahildir.
ilk yarisi 0-0 biten mac.

acikcasi ilk 45 dakikadan zevk aldim diyemem.

sikici bir turkiye ligi maci daha izledik ilk yari.

derbi yorgunu fenerbahce kanatlari iyi kullanamadi.

ugurun ve kazimin kaybettigi toplarin sayisi bayagi bir coktu.

umarim zevkli bir 2. yari izleriz.
berbat bir zeminde oynanan tadı tuzu olmayan bir maç.en azından ilk yarı itibariyle gidişat böyle.
2.yarı bir gol olsa da renk gelse maça.
fenerbahcenin cok kotu top oynadigi karsilasma.

umut duran toplarda.
0-0 biten maç.
fenerbahcenin altin degerinde 2 puan kaybettigi mac.

ileride daha iyi anliyacaklar bu puanlarin degerini ama nafile.
fenevbahçe'nin yavaş yavaş toparlanmaya başladığının göstergesi olan maç. hatırlayacaksınız geçen hafta mağlup oldular, bu hafta da bir beraberlik aldılar. önümüzdeki hafta da galibiyetle bu işi başaracaklar. acele yok, yavaş yavaş gençler.*
yarın galatasaray'ın beşiktaşla berabere kalmasında bile lider olacağını açıklayan maç.
maçı izlemedim ama kesin hakemin fenerbahçe'ye ibnelik yaptığı maç. yoksa fener puan kaybetmezdi.

(bkz: ulusoy istifa)

(bkz: hasan doğan istifa)
0-0 sona eren karşılaşma. serdar'ın son dakikalarda yaptığı kurtarışlar fenerbahçe'nin 1 puanı kurtarmasında büyük rol oynadı. alex bu maçta ayrıca "oynarsam duman ederim oynamassam hayaletim" felsefesini bir kez daha bize örnekleriyle gösterdi. colin kazım oynadığı 85 dakika boyunca uğur boral'la beraber takımın en hareketli oyuncularından biriydi ama ikisi de ofansif anlamda somut şeyler yapamadılar. selçuk orta sahada kaybettiği toplarla takıma çok büyük zarar verdi. kaybedilen 2 puana(ya da kazanılan 1 puan) bahane olarak söylemediğimi belirttikten sonra zeminin berbat olduğunuda eklemek isterim.
son dakikalardaki birkaç akın dışında başladığı gibi berbat biçimde bitmiş maçtır.
yarın beşiktaş'ımın sahaya lider geliyor lider sesleriyle çıkacağını gösteren maçtır.
sabaha kadar oynansa da gol olmayacağı belli olan maçtır. bir ara saydım fenerbahçe tam 6 pas yaptı ama kendi yarı sahasını bile geçemedi. enlemesine pas rekorunu paramparça ettiler belki de. zico'nun deivid'i son 5 dakikada oyuna alması ise tam bir komedi oldu.
maçta iyi oynayanları söylemek çok zor ama f.bahçe'de yasin çakmak fena işler yapmadı, önder turacı ve kemal aslan döküldü.
fb'nin inatla "ben bu sene ligde sampiyon olmak istemiyorum" diye haykirdigi maclardan birisi.
fenerbahçe futbol takımının 2 tane buz gibi penaltısının-önder turacı'nın ceza sahasında indirildiği pozisyonlar- çatur çutur yendiği maç. ayrıca, fenerbahçe futbol takımının kötü oynadığı ve kesinlikle kazanmayı haketmediği maçtır, orası ayrı.
maçın maçtan başka herşeye benzemediği mücadeledir, aynı zamanda fenerbahçe'nin penaltıları yine güme gitmiştir, ayrıca tüm maç ankaragüçlüler karpuz atar gibi taç atışı kullandığı halde son dakikalarda fenerbahçeli futbolcuların aynı şekilde taç kullanmasıyla taçın el değiştirmesine kanaat etmiş süper-düper türk hakemine sahip mücadeledir. *
maçı izleyen bjkli ve gsli taraftarların bebbe'nin mutlak kaçırdığı pozisyonlarından sonra hep bir ağızdan a.gücü bebeğini s.kim senin..!! diye bağırmasına vesile olmuç maçtır.
bugün oynanacak bjk-gs maçında daha hırslı iki takım görmemize neden olan maçtır.
cumartesi akşamı erken yatanlar ve pazar gününü televizyonsuz geçirenler için;

0-0 bitmiş musabakadır.

ankaragücü, yorgun ve eksik fenerbahçe karşısında gayet iyi mücadele etmesine karşın rahat pozisyonlarda kaleci serdar'ı geçememiştir. hali ile golsüz beraberlige razı olmuşlardır.

hayır anlamadıgım konu; fenerbahçe'nin standart bir galibiyetini sayfalarca yazan fenerbahçeli arkadaşlar bu maçta neden tepkisiz kalmışlar anlayamadım. takım sahada yoktu biz de o yüzden mı yokuz diyecekler ?

karmaya üfliyim size bir sey olmasın be... *
ankaragücü'nün biraz daha becerikli olsa, kazanması içten bile olmayacağı maçtı. tabi tecrübe farkı böyle anlarda araya girebiliyor. bu arada fenerbahçe'nin bununla birlikte, son 3 maçtır kazanaması ilginç.
güncel Önemli Başlıklar