bugün

devletin suyunu çıkardığı hadisedir, geçen gün aldığım 30 lira yakıtla ibre yerinden oynamadı, küfür ederken yoruldum.
hükümeti akp pardon * ak parti olan devlettir. *
aa öyle dememek lazım, hökümetimiz canımız ciğerimiz böğrümüz herşeyimiz bizi refah düzeyine ulaştırdı; onu iktidar yapan caaanım halkım o 5 liracıklı benzini almayıp uçarak seyahat ediyor çünkü. o benzin hepimizin olduğu gibi onların da bir taraflarına oturmuyor, hayır hayır dememeliyiz öyle. her şey harika. her şey. her. he. h.
ekonomisi hızlı büyüyen ülkeymiş. böyle ekonomi mi olur lan? taşak mı geçiyosunuz? resmen kul hakkı a.k. bi de müslümanız diyorlar. yazıklar olsun.
asla tepki çekmeyecek durumdur. Ülkemizde benzin, mazot zamları tepki çekmez ancak, üniversite harcına zam yap o zaman ülkem gençliği ayaklanıyor mesela, demek ki benzin kullanan ülkem insanı sosyal medyayı kullanmıyor.
ben şikayetçi değilim abey. ben zaten hep 100 liralık alıyorum. hem nesi var devletin .. kömür dağıtan başka devlet var mı. bizim bi akraba ingiltereye gitmişti orda kimse kimseye bırak kömürü günahını vermezmiş.
ayrıca allah tan korkan adamdan zarar gelmez..

yukarıdaki düşünceye sahip milyonlarca kişi tarafından sineye çekilen durum.
her devlet adamı kendi cıkarını düşünüyor halkı bir düşünen adam vardı oda anıt kabirde yatıyor mekanı cennet olsun...
Böyle mal bir sistem inanın dunyanın başka bir ülkesinde yok.
norveç tir. hadi yalansa yalan deyin.
devletin mafya olduğunun belgesidir.
Sırf Bu Yüzden Başka Bir Ülkeye Yerleşmeyi Düşünüyorum. Sinir Küpü Yaptılar Beni.
ülke sınırları içinde özellikle kendi vatandaşına bu şirinliği yapan devlettir.

bizim ülkemizdir. kirletilmiştir. temizlenecektir.
aynı zamanda benzinin dünyada en pahalı satıldığı canım ülkemdir.
Buna sesini çıkarmayan devletin milletidir.
(bkz: bıçak kemiğe dayandı)
Yeni kampanyam. Bunu etiket olarak bastırıp, bütün araçlara ücretsiz yapıştıracağım.

görsel
turkiye cumhuriyeti'dir, idare ettigi ve yonettigi one surulen her hukumetin ulkesine kazandirdigi sifattir.
vatandasini satmak iktidar icin bir gorevdir; cunku seven sikilir, siken sevilir.

haydi koyunlar, otlamaya devam simdi.
(bkz: hırsızlar demokrasisi)
hirsizdir. prim verenlere mustehak.
halkını gereğinden fazla seven devlettir. bu kadar seven başka bir devlet olduğunu sanmıyorum.

(yazar burada sevmek fiilini başka bir s ile başlayan fiil yerine kullanmış.)
benzin pompası götüne girse şükredecek olanlar ın oluşturduğu vatandaşların devletidir.
oğlum siz alex'e el sallasanıza. size ne zamdan amdan.

neydi o, cambazı gösterip bizi mi sikiyodu ne, bi ata sözü vardı, onu hatırlatan hede.
insan kanı emen bir vampir edasıyla halkını sömüren devlettir. Yazıktır günahtır ayıptır.
bence öpücükle çalışan araba artık icad edilmeli. çikolatayla giden motorsiklet yapışmış zaten. öpücüğün enerjisi her zaman çikolatadan daha fazladır. hem vergi ödeyip maliyeti de arttırmayız. ne bu yaa arabaya binmeye korkar olduk. toplu taşıma araçlarınada zam yapılıyor. zaten oralarda göt korkusuyla gidiyoruz.
bunlara oy verenlere oh olsundur. litresini 100 tl yapip fazlasini dostluk göstergesi olarak baskalarina bedava verdikleri günü de görsünlerdir. sayelerinde görelimdir.