bugün

Lisede başıma gelen hadisedir.Sozlukte pohpohlanan hümanist yardımsever mükemmel insanlar olarak tanımlanan aleviler tarafından saldırıya uğradım.demekki neymiş çoğunluk olsalar bütün sünnileri asip kesecekler öyle nefretleri var ve çok iyide takiyye yapıyorlar.akli başında insan kanmaz bunların öyle masum görünümlerine.
hep demişimdir aleviler ve kürtler birbirlerini tutuyorlar, destekliyorlar. bu böyle.

bizde böyle bir şey yok. daha tanımadığım akrabalarımız var.
5237 S.lı Türk Ceza Kanunu MADDE 216
(1) Halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kin ve düşmanlığa alenen tahrik eden kimse, bu nedenle kamu güvenliği açısından açık ve yakın bir tehlikenin ortaya çıkması halinde, bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

(2) Halkın bir kesimini, sosyal sınıf, ırk, din, mezhep, cinsiyet veya bölge farklılığına dayanarak alenen aşağılayan kişi, altı aydan bir yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

(3) Halkın bir kesiminin benimsediği dini değerleri alenen aşağılayan kişi, fiilin kamu barışını bozmaya elverişli olması halinde, altı aydan bir yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.
(bkz: sakin ol liseli)
(bkz: provokatör detected)
Hadise gerçektir ama 9 sene oluyor nerdeyse.

Hangi lise diyenler oldu,şişli endüstri meslek lisesinde olmuştu zaten bu okulun öğrenci profilini bilen olayın gerçekliği hakkında şüpheye düşmez.
Ben bu hadiseyi yaşadım bir başka sünni kardeşim bunlarla takılırken dikkatli olsun diye paylaştım.herhangi bir iftira,kurmaca falan değildir.
(bkz: altı erkekle seks)
alaskada başıma gelen hadisedir. eskimolar bir kişiye 16 kişi saldırdılar. yanlarına aldıkları 6 pengueni de saymıyorum. allahtan yakınlardan geçen bir kutup ayısını vardı, yapmayın ayıptır filan dedi. tırsıp dağıldılar.
bu da böyle bir anımdır.

not: ettiği kavgadan nefret söylemi çıkaran kafa " neyin kafasıdır."
--spoiler--
valla bu ülke de maraş, çorum, sivas, olayları olmuştur kinci piçler.

buna benzer bi durumu aleviler size yaşattımı?

yok amk yok!!

--spoiler--

başbağlar katliamı her ne kadar pkk katliamı gibi gözükse de tunceli'li bir alevinin sivas'a misilleme olarak yaptığı katliamdır.