bugün

(bkz: 1 kişi tarafından kullanılan 6 ayrı aktroll hesabı) ifşasının devamı niteliğinde olan ifşa.

O başlığa girenler hatırlar. 1 kişi tarafından kullanılan, aynı cümlelerle muharrem ince Başlığında sayın ince'yi kötüleyen, aynı hesaplarla lords mobile başlığında reklam yapan hesapları ifşa etmiştim. Fakat bunun 6 ile sınırlı kalmayacağını bildiğim için bekledim, bu gün de muharrem ince Başlığında aktrollük yapan 20-30 entryli hesapları araştırdım.

Tabi ki o hesaplarla da lords mobile Başlığında reklam yapmışlar.

Şu an 1 kişi tespit ettiğimiz kadarıyla 18 ayrı hesap kullanıyor ve bu hesaplarla muharrem ince başlığına girip aktrollük yapıyor.

dr strenc
ne bakiyon lann
maccabellii
korely
maykrofon soov
cillop gibi yazar
folllister
fayili mesgul
delidir delidir ne yapsa yerydir
sinyoritaa
je me foua
swiss chick
sizlere omur gittim ben
unforgiiveen
radyoaktif fasulye
azorka
manyetik dokuyucu
ask yourself

Her gece düzenli olarak muharrem ince Başlığında kötüleme yaparak algı kasıyorlar. Propaganda, reklam yapıyorsunuz bari elinize yüzünüze bulaştırmayın. Far tutulmuş tavşan gibisiniz an itibariyle.
Şu listeye bile adım var mı diye baktım şerefsizim.
Adamlara cahil diyorlar birde. 18 hesabı birden yönetebiliyorlar demekki çok akıllı lar.
Notunu aldık.
Bol bol kaymak boynumuzun borcudur.

Not: iyi geceler mod kardeş.
(bkz: işsizlikten aktroll olmak)
partide eğitim seviye ortalaması çok düşük olduğu için mecburen bu şekilde yapıyorlar.
Bu gece yine muharrem ince başlığı incelenerek sayıları en az 30'a çıkacak hesaplardır.
her akşam 00:00'dan sonra muharrem ince, millet ittifakı, kemal kılıçdaroğlu ve chp başlıklarında arka arkaya entry girerek 'muharrem kaybedecek, rte kazanacak, yaşasın akape' diye entryler girilen hesaptır.

ifşa ettiğimiz halde devam ediyorlar, bakın çok ilginç.
An itibariyle (bkz: Recep Tayyip Erdoğan) başlığında yalama çekilen hesaplardır.

Bari deşifre olmayan hesaplarınızla yapın lan. Erol olçok öldükten sonra bu reklam/tanıtım işleri hep çoluk çocuğun eline kalmış.
olm insanlar sizinle aynı düşünce de değil, sizin sevmediğiniz kişileri seviyor diye nasıl bu kadar rahat yaftalıyorsunuz ya, bu sebeple sürekli kaybediyorsunuz, kaybetmeye de devam edeceksiniz. Aynen devam gençjer.
güncel Önemli Başlıklar