1. 1.
  Lisede başıma gelen hadisedir.Sozlukte pohpohlanan hümanist yardımsever mükemmel insanlar olarak tanımlanan aleviler tarafından saldırıya uğradım.demekki neymiş çoğunluk olsalar bütün sünnileri asip kesecekler öyle nefretleri var ve çok iyide takiyye yapıyorlar.akli başında insan kanmaz bunların öyle masum görünümlerine.
  13 -30 ... heyyo yuppiiiu
 2. 2.
  hep demişimdir aleviler ve kürtler birbirlerini tutuyorlar, destekliyorlar. bu böyle.

  bizde böyle bir şey yok. daha tanımadığım akrabalarımız var.
  8 -10 ... gethere
 3. 3.
  bazen tek kişiden dayak yersin ama ortamlarda 6 kişi dersin.
  7 -7 ... eddie gluskin
 4. 4.
  5237 S.lı Türk Ceza Kanunu MADDE 216
  (1) Halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kin ve düşmanlığa alenen tahrik eden kimse, bu nedenle kamu güvenliği açısından açık ve yakın bir tehlikenin ortaya çıkması halinde, bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

  (2) Halkın bir kesimini, sosyal sınıf, ırk, din, mezhep, cinsiyet veya bölge farklılığına dayanarak alenen aşağılayan kişi, altı aydan bir yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

  (3) Halkın bir kesiminin benimsediği dini değerleri alenen aşağılayan kişi, fiilin kamu barışını bozmaya elverişli olması halinde, altı aydan bir yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.
  14 -4 ... promocemo
 5. 5.
  (bkz: sakin ol liseli)
  (bkz: provokatör detected)
  4 ... usualsuspects
 6. 6.
  hz ali gibi cesur bir savaşçıyı önder kabul eden bir topluluğa yakışmayacak hareket.
  bu olay doğru ise utanın lan kendinizden. (bana göre fake başlık ama olay ilerde doğru olabilirse diye notumu bırakayım.)
  1 -1 ... betonayakkabi
 7. 7.
  Hadise gerçektir ama 9 sene oluyor nerdeyse.

  Hangi lise diyenler oldu,şişli endüstri meslek lisesinde olmuştu zaten bu okulun öğrenci profilini bilen olayın gerçekliği hakkında şüpheye düşmez.
  1 -3 ... heyyo yuppiiiu
 8. 8.
  Ben bu hadiseyi yaşadım bir başka sünni kardeşim bunlarla takılırken dikkatli olsun diye paylaştım.herhangi bir iftira,kurmaca falan değildir.
  -3 ... heyyo yuppiiiu
 9. 9.
  (bkz: 1 erkeğe 6 erkek düşen sözlük)
  2 ... liz queen
 10. 10.
  (bkz: altı erkekle seks)
  3 -1 ... asuregibisurat