bugün

sakat olması muhtemel insan.
verdiği aidatın hakkını sonuna kadar almak isteyen insandır.
aman götüm erimesin diyen insandır.not:2.katsa başka.
bir de bunların aidat vermeyip de asansörü 1 kat için kullanan tipleri de var.. böyle insanın kafa göz dalası gelir.
"bende aidat veriyorum asansöre neee diye binmeyeyim" diyen en sevdiğim insan türü.
iddaaya girmiş insandır.
-olum sen 1 kat yukarıya asansörle çıkamazsın lan
-çıkarsam ne verecen lan amk
türktür. nerede kolay yol var direk orada bir türk vardır. *
bir arkadaş var böyle aynı bu bahsedilenden.

2 dakikalık yol için metroya biner.
metro merdivenlerini inmeye üşenmez ama yürümeye üşenir.
tıpkısı.
sakat olabilir, ayrıca olmayabilir de, ne var yani... senin 5. kata çıkarken asansörü kullanman kadar doğaldır, onun da 1. kata çıkarken asansörü kullanması. şimdi size göre şöyle mi oluyor yani, sen birinci katta oturan, asansörü kullanma, sen 2. katta oturan ancak elinde yük varsa kullan asansörü, sen 3. katta oturan, sen şanslısın yine, iki durumun mevcudiyeti halinde de kullanabilirsin, yani yorgunsan da kullanabilirsin, elinde yük varsa da kullanabilirsin hele hem yorgunsan hem de elinde yük varsa kullanmazsan darılırız...
yaşlı insan olma olasılığı yüksektir.
taşıması gereken ağır bir yükü olan veya taşıdığı şey hafif de olsa görüşünü kapatması sebebi ile merdiveni kullanmayı tehlikeli bulmuş olan insandır. bazı apartmanların merdiven temizliğini yapan kişiler abartıp ellerinde hortum ile duvarları, merdivenleri yıkamaya giriştikleri zamanlarda da kesinlikle doğru olanı yapan insandır.
ileride eklemleri kireçlenip asansöre mahkum kalacak insadır.
götü büyütecek insandır.
hareket etmeye üşendiğinden, genç yaşta, aşırı kolestorelden, yağlanmadan, artan şekerden ve kemik erimesinden şikayetlenmeye başlayacak, muhtemel kalp krizi adayıdır kendileri.
sürekli 1 kat çıkmak için bile asansörü kullanan, başka bir yerde mevzusu geçtiğinde ise gizleyip başkalarına b.k atan insandır.üstelik sayısı da azımsanmayacak kadar çoktur.
en asil duyguların insanıdır.
çok yaşamayacak olan insandır. zira o kadar üşengeç bir insan çok yaşamaz.