1. 1.
    Çoğu yasaklar

1 haziran 2020 türkiye nin normalleşme adımları
    2 -4 ... atlant isten gelenadam
  2. 2.
    Salgının anormalleşeceği adımları da atılmış olmaz inşallah.
    Öyle ya, tüm yasaklar karantina kısıtlamalara uyarılara rağmen insanların maske takımı kullanımı sosyal mesafe vb uygulamada davranışı akla gelince...

Ama bir yerde normalleşme kaçınılmaz. Ölen ölür kalan sağlar bizimdir.
    3 ... thebiggraywolf
  3. 3.
    Millet çok mu uyuyordu sanki ?
    3 ... simgesimge2019
  4. 4.
    Normalleşme yok en azından benim için.
    1 ... benimhalaumudumvar
  5. 5.
    Maskenin zorunlu, cezasının da caydırıcı olması gerekirdi. Ve bu kez polisin, zabıtanın sürekli devriye atması gerekir. Çünkü asıl risk sokaklar ve caddelerde.
    2 ... ultraviyole
  6. 6.
    Kıraathaneler de açılmış. Gazetesini kapan hemen bir masaya oturmuş, mekanlarını epey özlemişler.
    2 ... kara erik habbesi
  7. 7.
    aylar sonra ofisteyim. yarı yarıya bölünmüş elemanlar var içeride. yarısı 15 gün diğer yarısı da ayın kalan 15 gün ofiste olacak.

valla bu kadar zaman sonra sabah erken uyanmak bayağı koydu.
    ... lipsos
  8. 8.
    01 haziran 2020 saat gece 02:00. evim otobanı görüyor. yer tem otoyolu. dudullu gişelerden sarkan trafik ümraniyeye kadar ulaşıyordu. şehir dışına kaçıyor insanlar.
    2 ... dinleyin ulan develer
  9. 9.
    ilaç var mı yok, tedavi var mı yok, ilaç geliştiriliyor mu Hayır. E o zaman hayatımıza dönmek zorundayız. Bununla yaşamayı öğrenmek zorundayız. Heh, deseler ki 6 ay sonra ilaç geliyor 6 ay ne derlerse uygularım ama böyle bir umut da yok.
    1 ... currahee
  10. 10.
    ben hep çalıştığım için beni etkilemeyen normalleşme. cumartesi, pazar, resmi tatillerde olan çıkma yasakları da pek etkilemedi sayılır.
    1 ... hellnight