1. 1.
    Bir türkiye-türk klasiğidir. Ülkenin durumu buyken bu oteller etraf nasıl bu kadar çok dolu sorusunun da bir cevabıdır aslında.

1 hafta tatile çıkmak için kredi çekeni mi, tüm sene biriktirdiği parayı harcayanı mı...

1 hafta dinlenicem diye 1 sene borç öderler. Sonra da ülkemiz insanı e hani millet fakir nasıl buralar hep dolu millet her şeyi alıyor der.

Olmayan parayla alıyorlar işte. Zaten ülke neden bu durumda?
    13 -1 ... keyf kahyasi
  2. 2.
    sırf gösteriş olsun diye kapitalist özentilerin yaptığı saçmalıktır. bir de bunu anlatırlar şuraya buraya gittim diye.
    3 -1 ... sovyet piyadesi
  3. 3.
    maksat, dostlar alış verişte görsün.
    4 ... monk of monkmountain
  4. 4.
    Millet tatili deniz görmek olarak algılıyor ya deli oluyorum amk.
    Gidip o deniz kenarında ayrı bir mücadele ve koşuşturma içine giriyor; daha çok yorulup, daha fazla ödeyip geri dönüyor enayiler.
    2 -2 ... insan olmaya ceyrek kala
  5. 5.
    Bayramda tatile gidemeyen, anne babasının yanında köye götürülen hanzolara dert olmuş aktivite.
    1 -3 ... anankim skywalker
  6. 6.
    Tatil de mi yapmayakk.
    1 hafta tatile gidip 1 sene borç ödemek
    3 ... kanatlari var ruhunda
  7. 7.
    sistemin mecbur bıraktığı durumdur.
    tatil sosyal anlamda insan hakkıdır.
    evden ancak akrabasına çıkan kesimin anlayamadığı iştir.
    1 ... guneyden
  8. 8.
    bayrama 1 ay kadar bir süre kalmışken bankaların müşteri temsilcilerinin etrafındaki kalabalığın sebebi olan durumdur. bu yüzden mi yoksa dövizin aşırı yükselmesinden mi veya ikisi birden mi bilmiyorum faiz oranları son 1-1.5 aydır bayağı bir arttı. misal 2 ay kadar önce 5000 lira kredi çektiğinde 12 ay sonunda 5500 küsür lira geri öderken son 1 aydır 5900 lira ödeyeceğin hale gelmişti. tatil içinde 5000 lira çokta yeterli gelmeyeceğinden ( kurban bayramı da var ) 10000 lira kredi çekmiş isen 1 senede 12 bin liranın üzerinde geri ödüyorsun. 1 asgari ücretten daha fazla faiz 1 sene için..
    3 ... mel mel bakan gibson
  9. 9.
    hiç yapmadığım hadise.
    vala deniz bize 30 dakika. arabaya atlayıp her hafta günübirlik gidiyoruz.
    girişi adam başı 20 tl olan plajlar var. kekolar giremiyor.
    duşu wc si garsonu servisi her şeyi var.
    ... kafam bir milyon
  10. 10.
    türklerin tatil anlayışı deniz kum
    hiçbir zaman tarihi tatil gibi olamayacak ..
    1 ... polatwrong