bugün

görsel
pek bir değişiklik yok. ıkındığında veya vücudunu sıktığında veya sıçarken penisinde beyazımsı bir sıvı çıkıyor bunu haricinde enerjik olabiliyorsun. ama geceleri rüyalanma olabiliyor. sağlık açısından haftada 2 kere bu eylemi yapmak faydalı olacaktır.
semptomları şu şekildedir;

- ani güç patlamaları, kendini kontrol etmede güçlük,
- 3 saatlik uykuyla dinç görünebilme,
- karşı cinsle konuşurken göz bebeklerde büyüme, buna mukabil başka organlarda da büyüme,
- otururken güzel bir kız görmesi halinde tekrar ayağa kalkabilmek için birkaç dakika bekleme (iniş süresi),
- yüz üstü yatma,
- alınan duş sayısındaki azalma.
ağız yapısı değişir, derisinde benekler çıkar bir de kuyruk sokumunda bir kaşıntı. çoğunlukla pembe pantere benzerler.
sabah çükün keser sapı gibi olması.
Vampire mi dönüşüyoruz anlamadım ki.

- karşı cinsle konuşurken göz bebeklerde büyüme, buna mukabil başka organlarda da büyüme,
- otururken güzel bir kız görmesi halinde tekrar ayağa kalkabilmek için birkaç dakika bekleme (iniş süresi),
- yüz üstü yatma,
- alınan duş sayısındaki azalma.
tez zamanda rüyasında boşalacaktır o.
Askerde 3 hafta aklımabile gelmedi.
aseksuel donemimdeydim yeni ciktim ortalama 3 hafta suruyor.
yastan dolayi olsa gerek donem donem aklima bile gelmiyor.

tabi el duzmek yerine sevisseniz daha iyi olur.
uzun vadede el duzme zararli.

neyse doluluk seviyem10/7.
bir sure daha idare ederim.
mastürbasyon yapacağı zaman dalganın yönünü iyi ayarlaması lazım mazallah ateş ettiği yeri deler geçer.
Antidepresan kullanan erkektir.

Normal şartlarda 1 hafta boşalmayan erkek erkek değildir.
Aynen öyle.
Enerjik olur, iyidir aslında.

Kötü tarafı çabuk sinirlenir.
hiçbir değişiklik olmuyor.
Sözlük erkeklerinin hakikaten mankafa olduğunu anlıyorum. Muhtemelen akşama kadar evden çıkmayan gamer tipli, kampüste kız görünce ağzının suyu akan mühendislik öğrencisi, ya da ofisindeki kadına yazmaya çalışan ama cesaret edemeyen şehvetli anlarında onun hayalini kuran beyaz yakalı tiplerden oluşuyor yukarıdaki görüşlerini yazan tayfa. Öyle dikkat dağınıklığı kontrolden çıkma durumu yoktur efendim. Mastürbasyon bir bağımlılıktır. 2 günde bir olanını bile sapkınlık olarak görüyorum hiçbir dini görüşüm olmamasına rağmen.

Akademisyenlerin bilim adamlarının çoğu da bu yüzden aseksüel ya da nadir gerçekleştirir bu eylemi. Mastürbasyon beyni yorar efendim. Birkaç dakikalık zevk insanın hem beynini hem vücudunu yorar. Odaklanma sıkıntısı dikkat dağınıklığı asosyallik karşı cinsle konuşurken gereksiz heyecanlanma yapar. Uyku düzenini ve iştahı bozar.
Eğer ayarında yapılırsa 10 günde 1 veya haftada 1, insanın vücudu kendine gelir toparlar. Çünkü protein kaybı azalır. Nöron zararı azalır. Karşı cinsle ilişkilerde onu bir vajina olarak görmeme insan olarak görme başlar. Zararını bilmeyen araştırmayan veya bağımlılığı ve hiç yapmamayı deneyim edinmemiş olanlar neticesinden birşeyler sallamıştır. Temiz olan insan zaten sık duş alır yapsa da yapmasa da. Yapmayınız, yapanları uyarınız zira uyuşturucu bağımlılığından farkını görmüyorum. Bilgi edinmek isteyenler haydar dümeni veya cinsel sağlık sitelerini değil tedx talk konuşmalarını veya genel sağlık sitelerini takip edebilirler. Primcilere prim vermeyin
aniden gelen herkese annelik yapma duygusu,

- yüz üstü yatma,
- alınan duş sayısındaki azalma
Aynen öyle..
Sikinden akacağı yüzünden akar. En ufak firikik terletir
Isteği fazlalaşır..
deride beneklenme, ağzın öne doğru uzaması, kuyrukta his kaybı.
Cinsiyet ayırmaksızın sadece göte odaklı biriyse yandınız arkadaşlar es kaza paranız düşse böyle heriflerin önünde eğilip alamazsınız.
Isteği artar.
aklımda bile değil valla.