bugün

durmadan ekşi oylanma sonucunda olması muhtemel şeydir. bir benzerini 2 günde 29 puan düşen * yaşamıştır ki, bunlar çete, organize çalışıyorlar gibi komplolar üretmeye başlamıştır. *
ironik bir entry yazan yazarın karmasıdır.
bundan kaynaklanıyor olmasın: (#3777314)
ayrıca ölüye diriye küfür edebilecek kadar kalite yoksunu bi insanın aldığı tepkilerden de gocunmaması gerektiğini zannediyorum. format izin verse bizim de sana diyeceklerimiz olacaktır elbet ama annenin babanın günahı yok. nerden bilsinler bu hale geleceğini...
atatürk'ü ve cumhuriyetin temel niteliklerini savunduğunuz vakit, bunu istemeyen ve yediremeyen kesimin, kahveden arkadaşlarını toplayıp sözlüğün arka kapısında bekleyip, siz çıkarken eksi basmasıyla ola gelen durumdur. kahvede oturan boş kesimin kalabalığına göre eksilen karma sayısı değişir.
mahallede anaya bacıya küfreden çocuğun, dayak yemesine anlam verememesinin, sanal ortama taşınması da olabilecek şeydir. nedir, karmadır.

efendim siz sizin gibi düşünmeyenlere küfür babında laf ederseniz, sonra lütfen neticesine şaşırmayınız.

Ha ama, efendi gibi düşüncelerini yazıyorsundur da, birileri psikopattır sana dadanmıştır. O zaman hep beraber seovi diyebiliriz.
zamaninda ana baciya kufredip cok dayak yiyenlerin de aciklamaya ikindigi karmadir. an itibariyle bir 20 daha aramizdan ayrilmistir. su ana kadar eksileriyle katkida bulunamayan seovileri burdan goreve davet ediyorum. *
enflasyon hedefinin tahmin edilenlerin üzerinde gerçekleşmesine benzetilebilir.