bugün

Bıddığıma ped takıp regl olurdum. Çok merak ediyorum nasıl bir duygu.
31 çekmek.
5 dk içinde tişört ve kotumu giyip dışarı çıkardım. hem cinslerime örnek olurdum. erkekleri etkilerdim.
Usulca pipimi yoklardım.
kukuyu avuşlayıp defalarca orgazm olmak...
Gece on ikiden sonra disari cikmak,kizlara hepiniz boksunuz demek,spor salonuna gitmek ama spor amacli,kahveye gitmek tabi bunlari yaparken cok mutlu olurdum erkeksin sonucta hersey senin elinde boyle toplumda serbestsin felan o yeah valla cok guzel.
(bkz: bunu yazan cocuk kor oldu) istediğinde regl olacağını sanıyorsun heralde. Ped takınca olmuyor o. Ve ben erkek olsaydım erkek olmak istemezdim.
(bkz: gösterip ama elletmemek)
31 çekerdim
Taşaklarımı avuçlardım.
memelerimle oynar hevesimi alırdım.
Kız olup kız kavgasına karışırdım.
(bkz: herkes ne olduğunu biliyor değil mi)
Uyanmak.
Kadın iken feminist isem erkek olduğumda her şey tersine döner ve barzonun teki olabilirim gerisi malum. ıyk.
ağda.
entry suya kaçtı.
ülkemizdeki erkeklerin yarısı vajinasına şişe falan sokmayı denerdi muhtemelen, geri kalan yarısından bir eksiği de kendisinin fotoğrafını falan çekerdi ileride lazım olur diye.

geriye kalan tek kişi yani ben ise kız olsam bile sikim olacağı için* cinsel hayatıma aynen devam ederdim.
butun gun alışveriş yapardim heralde her zaman merak etmisimdir kizlar nasil yorulmadan butun gun alışveriş yapabiliyolar diye.
tüm gün memelerimle oynardım.
ayakta işerdim.
ayakta işemeye çalışmak.
Erkek olsaydım acilen bir cinsiyet değiştirme ameliyatına girerdim.
Gösterip elletmezdim, merak ediyorum nasil oluyor acaba.
aybaşı regl döneminde kadınların ruh halini çok merak ediyorum. Acaba içerde neler oluyor gerçekten
reddedeceğini bildiğim herhangi bir erkeğe teklif ederdim, "kızlar erkeklere teklif etmez." kuralı yıkılırdı belki.
Kafam güzelken sabaha kadar dışarda dolaşmak , bağıra çağıra şarkı söylemek.
kimse laf atıp taciz edip kötü gözle bakmadan bunu yapmanın nasıl bir his olduğunu merak etmişimdir.
güncel Önemli Başlıklar