bugün

Koza Holding, ipek Üniversitesi, Kanaltürk ve Akın ipek'in evinde yapılan operasyondur. Mali polisler tarafından sabah saatlerinde başlayan operasyondur, sonucu dikkatle takip edilmektedir.
yandaş değilsen bir şekilde sizi suçlayacak bir şey bulurlar efendim.

mali ekipler basar. bir şey çıkmaz.
kaçak elektrik diye basarlar. bir şey çıkmaz.

ya bulurlar bir şey işte!

darbe olur, Ergenekon olur, şike olur, paralel olur, hep bir şey bulurlar.
Akın ipek in zaten dün bir açıklaması vardı 30 şirketimiz 2 yıldır inceleniyor hakkımızda iftira atılsa aksini belgeleriz diyor. Adamlar kendinden emin. Sen maaş hesabına bak yatmış mı maaşın?
Ülke bu haldeyken uğraştığınız islere bak amk, yazıklar olsun.
Müneccim siki yemiş Fuat avni'yi hakli çıkaran operasyon.
ipek Medya Grubu'na Maliye ve polis baskını! Ülkenin şu haline bakın... Utanç verici...
bir yandan zamanında türkiyenin köküne kibrit suyu çakan cemaatin bu hallere düştüğünü görünce içimin yağları eriyor, inkar edemem. o kadar şerefli askere, aydına, gazeteciye yaptıkları eziyetleri, çaldıkları hayatları (sadece onların değil ailelerinin, oğullarının, kızlarının hayatlarını da) unutmak mümkün değil. diğer yandan da bu şekilde olmamalı diyor insan. öbürü yanlıştı diye bu seferki yanlışı alkışlamamak lazım. o zaman yarın sıra sana geldiğinde senin için sesini çıkaracak kimse kalmaz.
Fuat Avni yine on ikiden vurdu.
Fuat Avni söylemişti dediğim olaydır. Bir kez daha haklı çıktı.
Fuat avni muneccim.
Feto varya, Akmar Metal Gruplari kadar bile kitle yapamamis kendine. Halbuki Peygamber'le konusuyordu, Olimpiyatlarina tesrif etmisti.
Gazetelere baskın var, CNN'de ekonomi, diğer kanallarda da life style programları var. inşallah onları da basarlar, saçlarından tuta tuta...
Cemaat Medyası deyip alkışlamanın manası yok. Tüm muhalefeti susturma operasyonu. Yeni düzen islamist Sünni Diktatörlük VE Otokrasi.
hepiniz oradaydınız demek geliyor içimden sadece size koza yayın grubu.
(bkz: what you gonna do when they come for you)

Sessiz kalın ipneler. Ama size sıra geldiğinde de unutmayın bu sessizliği. Zira yardım cığlıklarınıza cevap verecek kimse kalmayacak dışarda. Duyacağınız tek ses, kendi sessizliğiniz olacak.

Edit: mevzu mallarının gitmesi falan değil. Geberseler sikimde olmaz. Sorun, iktidarın ters düstüğü kesimlere bu şekilde operasyon yapabiliyor olması. Bugün onlara, yarın kime?
Önce ipek grubu nedir ne değildir bunun ortaya konulmasını gerektiren operasyondur.
Koza davetiye oldu koza altın. Ne kadar alakalı sektörler değil mi? Ne hikmetse sektöre girer girmez de çok başarılı olup çok kazandılar. Borsaya açıldılar ve para içinde yüzdüler. iktidara ters düşenlerin elinden zorla alınan mallar haraç mezat ipek grubu şirketlerine verildi. Şimdi buraya kadar normaldi ama şimdi iktidarla ters düştün ve mallarına el koyulma sırası sana gelince masum mu oldu bu şirket. Araştırın bakalım son yıllarda kaç tane maden lisansı almış ve şirketleri ne kadar büyümüş. Koç un sabancı nın 50 yılda yaptığı gelişimi bunlar birkaç yıla sığdırdı ve maalesef ki ticari zekalarıyla değil iktidarla iyi geçinmeleri sayesindedir.

Şimdi rüzgar terse döndü iktidarla ters düştün ve mallar gidiyor, hayırlısı olsun. Unutmamak lazım ağlayanın malı gülene yar olmazmış.

Edit: yapılanlara asla alkış tutmuyorum, oh olsun da demiyorum iyi okuyun. Sadece durumun ne olduğunu özetliyorum.
Bugün ona yarın bana. iktidarın kendiyle iyi geçineni yüceltip kendiyle ters düşeni süründürmesi yanlıştır ama cem uzanın mallarına el konulurken de bir kesimin alkış tuttuğu unutulmamalı ve gerçekte müslüman olmayıp dini kullananların topyekün ülkeden ülkeden kapı dışarı edilmesi gerekliliği herkesce görülmelidir.
17-25 Aralıktan beri Cemaat'e karşı diye yürütülen tüm operasyonlar aslında Cemaat karşıtı muhalefetin de susturulması antrenmanına dönüştü.
Bugun operasyonla RTE ve AKP resmi olarak secim kampanyalarini baslatmislar belli.
zerre kadar acıma hissi uyandırmıyor bende. bunlarla işbirliği yapıp vaktiyle kaç tane masumun evine sabah baskınları yaptırdı bunlar kaç tane hayatı kararttı. şimdi çıkar çelişince birbirlerine düştüler. yiyin lan birbirinizi.
imanlı olduklarını iddia ettikleri halde, zamanında şu ayeti

http://www.kuranmeali.org...urani_kerim_mealleri.aspx

hiç ama hiç umursamayanların, şu ayet

http://www.kuranmeali.org...urani_kerim_mealleri.aspx

kapsamında maruz kaldıkları operasyondur.

belki çok tekrarlandığı için kimse umursamıyor ama "hukuk gün gelir herkese lazım olur"... dünün mağrurları bugün mağdurlar... bugünün mağrurlarının da yarın mağdur olacaklarına, hiçe saydıkları hukuku çok arayacaklarına hiç şüphe yoktur.

zamanında demokrat partililer de böyle yaparlardı. hukuk filan tanımazlardı... ismet paşa onlara "tarih kürsüsünden halinize bakıyorum... suçluların telaşı içindesiniz... böyle giderseniz sizi ben bile kurtaramam" demişti... nitekim dediği gibi de oldu... alayı dün ırzına geçtikleri hukuku tırım tırım aradılar da bulamadılar...
(bkz: sarı öküz hikayesi)

samanyolu grubuna baskın yapıldı, genel müdürü tutuklandı aylardır içeride ve iddianame ne hikmetse yazılamadı. kimse ses çıkarmadı.
bugün ipek grubuna baskın yapıldı. belki tutuklama olur belki el koyma olur bilemiyorum. ama herkesin sustuğunu çok rahat görebiliyorum.
yarın doğan grubuna diğer gün koç grubuna baskınlar yapılabilir.
ve medyaya baskın yapılmasına alışılır.
paralelcileri üzmüştür.

burası recep tayyip erdoğan'ın ülkesi.

hepiniz yola geleceksiniz.
iftira çetesi yine iş başında.

Adamın? Medya organlarına değil, Evine ve şirketine operasyon yapılıyor.

http://www.sabah.com.tr/g...ya-organlarinda-arama-yok

Provokasyon yapmaya ne meraklısınız birgün söylediğiniz yalanlarda boğulacaksınız.
fethullahçı terör örgütüne yönelik şanlı operasyondur.

vur joker vur.

devlete meydan okumanın hesabını verecekler.
bugün borsayı çakacaktır. bir ülke için rezalettir.
yarın yine herifin teki çıkıp "bozom bosonomoz cok ozgor bo koro!" diye açıklama yapar. yazık.