1. 1.
    akıllı telefonum kırıldığı için ve akıllı telefonlara meraklı olduğum için ümraniyedeki
    turkcell şubesine gittim. Hangisi olduğunu yazmayayım, belki işlerinden olmalarına sebep olur.
    işbunu istemem.
    Mağazada telefonlara tek tek bakıp sorular soruyordum.
    Mağaza çalışanı almak isteyip istemediğimi sorunca faturamın yeni olduğunu, bana telefon satışı olmayacağını söyledim.
    Orada bulunan kaan ve apple telefon kapalı olduğu için kameralarını inceleyemedim.
    Sorduğumda ise mağaza çalışanı bana fırça attı.
    onları gereksiz yere yoruyor ve meşgul ediyormuşum.
    Türk telekom faturalarımı geç yatırdığım için bana telefon satmadığı için tukcell'e geçmiştim.
    Niyetim faturalarımı düzenli ödeyip bir apple telefonu taksitle almaktı.
    Ama bana böyle davranan bir yerden alışveriş yapmam mümkün değil.
    Teknosacell'i araştırayım belki oraya veya yeiden aveaya geçerim.
    1 -3 ... merakliayva
  2. 2.
    Apple telefon alabilmek için operatör değiştirmek.

Apple telefon alabilmek adına özenle(!) düzenli yatırılan aylık faturalar.

Bu nasıl kapitalizm uğrunda kırmızı halı olmuş bir tüketici toplumu zihniyetidir. Bırak onlar sana o telefonu satmak için takla atsın, sen neden uğraşıyorsun? Öte yandan durumun yok ise enjekte ediliyor, popüler diye durumunun üzerinde bir telefon alıp kendini rezil etmenin alemi ne? Bir telefonla statüm artacaksa yerin dibine girsin, o statü. Yapmayın, etmeyin. Git samsung'tan sıkıldı isen yine uygun bütçene göre bir sony al, lg al, htc, huawei al. Ama bu apple'cılara inat bir dahaki sefere vestel alacağım. Vallahi komik.

Ha çalışanlar da hoş davranmamıştır.
    Yanlış sözlerdir. Küçük bir çocuk dahi girse kırmamaları, terslememeleri lazım.
    2 -2 ... eylulsabahi
  3. 3.
    rezalet değil bildiğimiz ticarettir. her fatura çıkarana telefon verileydi...

ayrıca türk telekom faturasını adam gibi ödeyemezken türkcell seni bitirir anam zaten.

come back jake.
    -1 ... lucien brusque
  4. 4.
    iyi bok yemişsin amk.
    ... kazangap
  5. 5.
    Entry giren arkadaşlar varsayımları ve gerçek arasında fark olabileceğini düşünmeden yorum yapmışlar.
    Yani biliyormuş gibi yorum yapmışlar.
    bi entryde geçen marka önerilerindeki sony Türkiyeden çekiliyor. Lg'nin telefonları sorunlu ve servisi felaket. Huawei'nin çok övülen kamerasını beğenmedim. Casper in yeni telefonu muazzam ama su ve toza dayanıklılığı yok. Vestel'e güvenmiyorum. Bi sorun çıkarsa kullanıcı kaynaklı der yapmazlar. Samsung sağlam telefonlar üretiyor ve servisi iyi ama kamerasını beğenmiyorum.

Yani paramla rezil olmak istemediğim için apple istiyorum.

insan içi boş olunca... insanımız kıyaslama yapmayı öyle çok seviyor ki;
    ilber bey'in kullandığı telefon bir görgü ölçütü değildir.
    -2 ... merakliayva