bugün

1 eylül pazar günü istanbul'da yapılacak olan uludağ sözlük zirvemizdir. Tatillerin bitmiş olduğu zamana denk gelmesi dolayısıyla katılım yoğunluğu bekliyoruz. Vatana millete hayırlı uğurlu olsun.

--gelen değerli yazarlarımız--

kurmay albay

geceyebakan
Arkadaşlar bu eksiler nedir böyle rabbimin bolluk ve bereketi mi maşallah?
2 eylülde ki doğum günüm için pasta kesilirse katılacağım zirvedir. swh. şaka bir yana bu tarz toplantı zirveleri birebir whatsapp grubunda ilkokul, lise, üniversite buluşmaları için bile zor ayarlanıyor.
13 gün kalan zirvemizdir. Az kaldı bak sözlük caymak yok.
görsel
Mekânı beraber belirleyeceğiz tarih yaklaşınca. Önerisi olan varsa yapıştırsın entry i. Ben cafe , çay bahçesi gibi biryer düşünüyorum.
tatilde olacağım için tarihin ileriye atılması gereken zirvedir.
Beşiktaş ı sokak sokak dolaştım fakat uygun fiyatlı biryer bulamadım çınaraltı diye yol üstünde kötü bir mekan var sadece. Kahve dünyası falan abi dolu olur pazar günü kalabalıktır gelirseniz ayakta kalan olabilir dedi.

Yani sevgili sözlük ahalisi; varsa öneriniz, doluluk oranını bildiğiniz merkezi mekan aydınlatın bizi.
Ayrıca gelen arkadaşların sayısını bilebilirsek ona göre daha rahat yer ayarlayabiliriz.
Aylakta oturup içilecekse katılırım zirvesidir.
Mekanlar dolu olacak gibime geliyor benimde. O yüzden öneri istiyorum.
yurt dışında olduğum için katılamayacağım zirvedir. hiç sözlük zirvesine katılmadım zaten.

sanırım 2015 yılı haziran ayında katılmaya aşırı niyetlenmiştim. Kadıköy baykuş kafenin teras katında yapılacaktı ve o zamanın bütün tanınan sevilen yazarları, moderatörler gelecekti ve baya kalabalık olacaktı. Karaköy de sabahtan işlerimi hallettim öğleden sonra vapura binip tam mekana yol alacakken o zamanlar ayıptır söylemesi bir düzeyli ilişki yaşadığım bir kız vardı o çağırdı evine Ümraniye'de. bende sözlük zirvesine katılmak yerine kızla fingirdeşmeyi tercih ettim. ertesi gün zirve fotoğraflarına bakmıştım da baya kalabalık bir zirve olmuş. sanırım ondan sonra hiç o kadar kalabalık bir zirve görmedim bu sözlükte.
Bu pazar kopun gelin. Tabii akıllarda tek bir soru var şimdi.
(bkz: zirve nerede)
Ahah seninle özel buluşma gibi olacak galiba. Ay çok romantik hahaha
sözlük dedelerinin yapmaya çalıştığı buluşma. kahvede kivi içer okey oynarlar. yok mu katılacak genç yazarlar kendimizi yaşlı arasında bulmayalım.
Yea elit bey neymiş ? Oraletler benden bak (göz kırpma sımaylisi)
görsel
ben gelemeyeceğim için böbreği buraya bırakıyorum. gidecek arkadaşlara iyi eğlenceler diliyorum. sözlüğe fotoğraf atmayı unutmayın.
Saat 16.00'da cafe de kadıköy de olacağız. Hadi bakalım.
Bobreklerimi aldirip gelcem bi dk.
Diyaliz hastasıyım, huzur icinde geleceğim.
sohbet konusu emeklilik maaşı olacak zirvedir. yokmu şöyle fosil olmayan 12. nesillerin katıldığı bir zirve.
Saat 16.00 da cafe de kadıköy de bulusuyoruz.
Katılımcılar kısmındaki iki kişiden birisi katılamayacağım diye entry girmiş... swh.

Şimdi haberim oldu yoksa ben de katılırdım.
iki kişilik dev zirvedir.

diye yazayım dedim ama aşağı doğru inerken şu entry gözüme çarptı (#42068431) kaldı sadece başlık sahibi. bu bir dramdır lan resmen.
Umarım güzel geçer.
güncel Önemli Başlıklar