1. 1.
    Zamanda yolculuk hakkında Bir Stephen hawking teorisidir.

Bir zaman tüneli düşünün. 1 dakika öncesine gidip, gelecekteki kendinize ateş ediyorsunuz.
    Gelecekteki siz ölürken, geçmişteki haliniz daha tetiğe basamadan yok olur.
    Peki şimdi tetiğe kim basmıştır?
    -1 ... gina carano
  2. 2.
    kesin alacaklılar vurmuştur. orospu çocukları.
    1 ... eddie gluskin
  3. 3.
    zamanda bir dakika öncesine gidersem kendimi zaman yolculuğu yapmaya hazırlanırken görürüm.

zaman yolculuğu yapmaya hazırlanırken zaten bir dakika öncesine gidemem. Bu mümkün değil ve de öncesine gitsek bile gelecekteki kendimiz daha bir dakika sonrasına gidemediği için, gitse bile gidecek olan kişinin aynı kişi olduğu için bir ikinci kişi olmayacaktır.

Gerçi bu zaman yolculuğu yapma süresine göre değişebilir.

peki ne ara zaman yolculuğu yapmaya hazırlanırken kendimi vurmaya gittim ben? ya sonra ölene kadar zaman yolculuğu yapma hazırlığı yapar durursam?

şu da var; zamanda bir dakika öncesine gideceksem, gelecekteki kendime ateş etmem de imkansız gibi oluyor çünkü gelecekteki kendim zaten zaman yolculuğu yapmış kendim oluyor. bu da demek oluyor ki aslında kendimi değil, hayalim olan kendimin aynısını hayalimde vurmuş oluyorum ki onun da hayali bir dakika sürse zaman yolculuğu yapmaya gerek kalmıyor ve yaşamaya devam ediyorum.
    başka fikri olan varsa onu da okuruz.
    1 ... qwertyuio
  4. 4.
    Stephan hawking bu paradoks olduğu için geçmişe gitmenin imkansız olduğunu söylemiştir. Ama geleceğe gidilebilir demiştir.
    ... gina carano