bugün

inanır mısınız inanmaz mısınız bilmiyorum ama annem lösemiden vefat etti.
Allah rahmet etsin çok zor bir durum.
Dostum sözlükte seinle pek anlaşamam ama basın sağ olsun.

Allah herkese gecinden versin.
başın sağolsun allah rahmet eylesin.
Annesi vefat etmiş biri olarak acısı tarifsizdir. Allah rahmet eylesin kardeşim, allah sabırlar versin. Mekanı cennet olsun..
Allah sana sabır benim annemede akıl versin. Zira şu sıralar hiç bir şekilde anlaşamıyoruz cins cins hareketler yapıyor.
Allah rahmet eylesin.
allah rahmet eylesin ve mekânı da cennet olsun. aile fertlerini kaybetmenin acısı tarifsizdir.
Allah rahmet eylesin.
Sen nereden bileceksin lan kokuşmuş herif insanın Uludağ sözlükte başlık açıp açmayacağını herkesi kendin gibi troll mü sandın lan, rgğn berkin Elvan'ı öldüren polis "katildir" yazıp yarın berkin Elvan aleyhinde birçok yazı yazan dönek.
Gerizekalı ya benim annem cidden öldü lösemiden hatta bir ay oldu. Yazık ya. Kimilerinin annesi 80'ne kadar yaşar benimkisi 52'sinde göçtü gitti.
Hüzüntüden şaşkınlıktan ne yapacağımı bilememiş olabilirim yalnızım ya da kimbilir.
Bir başlık açtık diye nasıl aynı acıyı vermiyor olabilir ki yazık.
Allah rahmet eylesin.
Böyle acılı bir gününde aklına uludağ sözlüğe gelip, başlık açmak mi geliyor amk?
validenin vefatını ulu orta açmaya nere gerek var bilader?
arkadaş allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun ama, annem babam yada bir aile bireyim ölse kalkıp burda başlık açmam ben. bunun motivasyonu nedir anlamış değilim.
Ben bu arkadaşın annesinin öldüğünü düşünmüyorum. Troll ya da sağlık sorunları var. Papağan gibi aynı cümle kuruyor.
güncel Önemli Başlıklar