bugün

1 Ağustos Toplumsal Direniş Bayramını kutlamak amacıyla toplanılacak zirvedir. içecekler ve yemekler zall ve benim tarafımdan karşılanacaktır. neden eskişehir diye sorarsanız da merak ediyorum orayı, gitmeye bahanem olur. katılmak isteyenler isimleri bildirsinler lütfen.

katılanlar;
alkolik oldum
lâik beyfendi
s h a k t a r v8
mel mel bakan gibson
odysseus
japonsun akilli adamsin bikere
kafam bir milyon
yasak merve( ilk kadın katılımcı)
şimdilik katılan kadın yazarlarımız bunlar. evet başka.
Merakla beklenen zirve.
Özelden ismimi yazdırdım.
(bkz: zall)
görsel

kadınlar zirvesi yazılmış lan kadınlar.
Ay evet kızlar, yapalım bir zirve.

görsel
ben sana söyleyim bi bok yok gitme boşuna.
bok var arkadaşlar yeter ki isteyin.
o değil de katılımcı kadınlar fazla dişi, seksi. başınıza iş gelmesin orada. hahahaa.
aramıza yeni katılan kezbanlar oldu evet bence gayet eğlenceli olacak. katılımlar bekleniyor.
Kezbanlar zirvesidir. Evet.
Üç bacaklı kardeşlerimizi bozdağ'da içmeye beklerim. Şahin doğan bir şeyler buluruz.
zall'ın ani bir kararıyla zirveye erkekler de katılacaktır bilginize.
gecenin sonunda birçok kadın görünümlü bireyin ayakta işediğine şahit olabilirsiniz.
NAr ekşili Kısırımla ben de geliyoruz.
Yaz bizi de.
Efenim katılanların dalak, böbrek, ciğer gibi ziynet eşyalarını yanlarına almamaları gereken zirve.

--spoiler--

Kardeş kadınlar demişsin ama çoğu erkek.
--spoiler--
şuan eskişehir semalarında erimiş şeker kokusu tütüyor. zirve öncesi katılımcılar son ağdalarını yapmakla meşgul. bakalım 1 erkeğe kaç erkek düşecek?
görsel
an itibariyle özelden bildirdiğim mekanda onlaynım. bekliyorum arkadaşlar hadi gelin, iki sade 4 orta 3 şekerli, siparişleri verdim soğutmayın.
mekana geldim ve bir tane kadin yok.
alayiniz topsunuz mk.
sozlukte soyle guzel kiziz, boyle giderimiz var, memislerimiz dunyaya bedel diye atip tutarsiniz, gercekler ortada.
neyse ben de sutyenimin arasina tisortlerimi yerlestirmistim, cikartabilirim. evet.
az önce biri geldi çok çirkindi o yüzden lavobaya kaçıp saklandım. allah'ım ne insanlar var sübhanallah.
Dağılan zirve. Halisahaya gidiyoruz arkadaslar. Organize etsek adam toplayamayiz bu ne be!
mekana girdim. büyük masada oturan kızlardan ikisi sakallı bir tanesi bıyıklıydı. geri kalan 4 tanesi dombili gibi şişmişler. cafede de sürekli tıkınıyorlar. böyle devam ederlerse kendilerine pompacı bulamazlar benden söylemesi.
zirveden görüntüleri beğenirsem izmirden kalkıp gelebilirim kıps zaten yazokulunun aq
arkadaşlar acil para desteği lazım zall hesabı ödemeden kaçtı. acil acil.
yaz beni de yaz yaz..
güncel Önemli Başlıklar