bugün

aşağıdaki linkten okunabilicek düşündüren yazıdır.
https://www.instagram.com/p/BXQLUlfB45z/

bana kalırsada kahraman askerlerimizin asaletine yakışmamış bir hareket olmuş.
kadın hareketi yapmak için terörist olmamız gerektiğini vurgulamış paylaşımdır. takibi bıraktım. feministim, erkek düşmanıyım ama teröristi yalayan feministe de düşmanım.
Kelimesi kelimesine doğru paylaşımdır. Tersini iddia eden varsa buyursun açıklasın.
çok doğru ve yerinde bir paylaşım olmuş. Aksini iddia eden etmesin.
Ruh hastası bunlar.

Ben bu durumdan başka sonuç çıkarmadım.
"Seni karım yapacağım" diye bir tehdit var bu ülkede.

Paylaşımın kadınları aşağıladığını düşünmüyorum o yüzden. Kadın teröriste yapılsaydı aynısı bu kez de taciz var derlerdi.
Nereden nereye? Zerre sikimde değil o leş artıkları. lakin; insanın kendine saygı duyulması için yapması gereken tek ve en önemli şey karşı tarafa insan gibi davranmaktır. Sonrası mı? Sonrası anzak askerlerinin torunlarına bıraktığı saygı ve minnet dolu hatıralarda gizlidir. türk askerinin şerefi 2 tane piç kurusuna bunları yapacak kadar ne acizdir, nede ucuz.
görsel
doğru paylamışdır. bu olay cinsiyetçi olmuş.
teröristleri mağdur etme gibi hareket olmuş. ayrıca kadınları aşağılamış.
işte bunlar hep kocasızlıktan.
şimdiye kadar yerdigim , 3 4 sakso aparatıtlıgının acısını yaşayanlar harici geri kalan türk kızları mutlu etti beni ne güzel yorumlar yazmışlar öyle .

o sözde feminen yarım akıllı sayfa sahibi o yorumları silmek yerine oturup ne yaşadım lan ben bunları servis edecek kadar diye bir düşünsün .

orospununda yarım akıllısı böyle oluyormuş demek.

edit:

be orospu çocukları burda en ufak bir cinsiyetçilik görüyorsanız kendiniz bunun alasısınız. sokakta sütyenle gezen bir adam gördügünüzde vereceginiz tepkiyi bir hayal edinde cinsiyetçilik neymiş görün.

birde , bunları yazabilme ögürlügünü geç yazmayı kıçınızın arasına girmiş kot şortunuzla rahatça yaşayıp üstüne hala arsızca özgürlülük(!) naraları atarken akşam olup mericinize yaptıgınız kucak dansını , bu ülke ve oradaki askerler sayesinde yapabiliyorsunuz olmayan aklını , fikrini siktiklerim.

anladıgınız dil bu olsa gerek.

edit2:

biraz daha takip ettim ne yazılmış diye , dakikada 50 yorum silmekten nevri döndü paylaşım yapan yarım akıllının.

aşagılık kompleksinden çıkıp ellemese o yorumlarıda herkes türk kadınının , aradaki çürükleri hariç , yeri gelince nasıl aklıyla yorum yapabildigini görseydi.

edit3:
son olarakta bu olay bir misillemeydi . bu terörist sürtükler , türk askerini size tanga giydirecegiz diye duvar yazısıyla tehdit eden o fotograftakilere tabi tepki göstermez , işine gelmiyor çünkü . hem orospu hem terörist bunlar femenmiş siktir gidin kürt taşşagı yalayın biraz.
Türkçü bir kadın olarak, dahası asker olmak isteyen biri olarak askerlerin yaptığını yanlış buluyorum. Sayfanın yazdıkları da doğrudur. Erkeklerin komik savunmalarından ne kadar doğru olduğunu görebilirsiniz.

teröristler, "kadınlaştırılarak" kötü duruma düşürülmeye çalışılmış. Kadın iç çamaşırı giydirmişler. Güya bu aşağılayıcı bir şey. Kadın olmak aşağılayıcı çünkü. Kadın olmak utanılacak bir şey. Kadın teröristi erkek gibi giydirseler aşağılama olmazdı ama erkek adam (!) olunca aşağılayıcı.

Türk askeri bu kadar ciddiyetsiz midir? Teröristle muhattap olacak kadar? Kadın çamaşırıyla aşağılayacak (!) kadar? Bu bizim ordumuzun şanına, şerefine ve ciddiyetine yakışan bir durum mudur?

Teröristin kafasına sıkarsın ve leşini kurtlar yesin diye bırakırsın. Hepsi bu kadar olmalı.
Burada belirtmek istedikleri şey sütyenin ve tanganın aşağılamak maksatlı kullanılması ve bundan rahatsızlık duymalarıdır. Çünkü bunları tüm kadınlar giyiyor. Ama adı üstünde kadınlar giyiyor, erkekler giyince komik ve aşağılayıcı oluyor. Kadınlarda böyle bir şey söz konusu olamaz.
okumadım...
sonuna kadar doğru paylaşımdır. harfi harfine haklılar. ve bunu feministlerin her boka duyar kasmalarından irrite olan biri olarak söylüyorum. haklılar. yazıda teröriste övgü yok, bilakis teröristleri cezalandırmak için niye bizi kullandınız yakarışı var.

zito!
Yine Feminizm ve yine zırvaları. Bitmiyorlar bir türlü.
Şu yazıyı yazan kot pantolon giyiyor ya ona ayar oluyorum.
Etek giyen erkek(!) teröristlere bir de bikini denetmişler, kimin sikinde feministler, şu olaydan bile yapılan çıkarımlara bak, bi erkeğe kadın demek kadın kıyafetleri giydirmek erkek için aşağılayıcıdır tabiki, bu kadının aşağılanması anlamına gelmez, tıpkı bi kadına şişt yakışıklı demek gibidir, sakal bıyık şakası yapmak gibidir.
Bir toplum düşünün ki; kadın kıyafeti giydirilen erkeklerin aşağılandığı.. bir toplum düşünün ki; erkek erkeğe bile sohbet ederken "amk" diyerek erkekliğini ispatladığı ve bir toplum düşünün ki; erkeklik cinsel organıyla, kendini gerçekten erkek sananlarla dolu..
Ve aynı zamanda bir toplum düşünün ki; kadını yerin dibine soktuğu için açıklama yapanlara "vatan haini" denildiği..

insan olmak bu kadar kolayken, neden bunu tercih etmiyorsunuz anlamıyorum ?
Öncelikle kadınım demiş, önce bir insan olun cinsiyetin ne önemi var?
Yine feministler başlamış zırvalamaya da, askerlerin zafer kazanınca veya bir çatışmadan sağ çıkınca filan böyle taşkınlıklar yapması doğal. Nefes alıyor diye hesap soracaksınız utanmasanız. Aynı feminist güruh erkeklere yıkılan sorumlulukların hesabını sormaz zaten. Varsa yoksa üste çıksınlar sonra lafa gelince feminizim eşitlik reroro. Erkek düşmanlığı yapıyorsunuz.

Maden işçileri ve çöpçülerin çoğu erkek, conscript denen zorunlu askerler tamamen -) erkek değil mi tabi yapacak

Ceolarin çoğu erkek -) Bir sürü eşitsizlik yaygarası ve feminist kafa sikme.

ikiyüzlüsünüz, kendi içinizde bir olamamış vaziyettesiniz ve kendi suclarinizi erkeklere ve topluma kitlemeye çalışıyorsunuz.

Mesaj kutum açık, entry yoruma da açık.
Bu mantığa göre teröristlere tasma taksan hayvan hakları derneğinin ayaklanması lazım hayvan aksesuarlarını kullanarak hayvanları küçümsüyorsunuz diye. Madalya taksak olimpiyat komitesi ayaklanacak babet çorabı giydirsek lgtbliler.

Bırakalım da siksinler bizi o zaman.
Olayın feminizmle, kadın hak ve özgürlükleriyle veya kadını küçük düşürmekle uzaktan yakından alakası yok, terörist sempatizanlığı yapmayın saçma sapan.
Kufurlerimiz cinsiyetci olabilir sonucta ingilizceden tercumesi lanet olsun olan eylem genel bir guc gosterisidir tabiatta. Erkek birey digerlerini egale etmeli disiyi de erkekligiyle ikna ederek soyun devamini saglamalidir. Bu acidan lanet olsun eylemi bir guc gosterisidir tabiatta. insanin bilinc altinda da durumun benzer oldugu anlasiliyor. Bu turden laflar ve karsi karafa disilik atfeden davranislarin altinda kendinin daha guclu oldugunu ortaya koyma durtusu bulunur. O yorumun sonunda kendini her halukarda hakli goren adminin yazdigi gibi feministler ne derse desin bu durum boyledir ve insan var oldukca boyle olacaktir.
not: bir soluklanıp doğru okuyun.

yanlış anlaşıldığını düşünüyorum.
Feminizmde amaç kadınlığa dair hiçbir şeyin utanç kaynağı olmaması gerektiğidir. Bu şerefsizlere yapılacak en kötü şeyi kadın iç çamaşırı giydirmek mi ? kadınlık yine utanç kaynağı sayılmış ve feministler buna kızmış. kadınlık teröristi aşağılayacak bir şey değil. terörist zaten aşağılık olmanın dibi. çıplak fotoğraflarını çekin, dövün çekin, başka yola başvurun.

keşke farklı bir yola başvursalarmış ama bunu bir inciciye anlatamazsınız, anlamaz. burada da anlamayacaklar olacak, olaya çok farklı yönlerden bakıyoruz.

sadece artık kadınlığı utanç kaynağı olarak kullanmaktan vazgeçin.
Kim ne derse desin yakışmış ama. *