bugün

goller ve özet :

http://video.cnnturk.com/...1/vojvodina-bursaspor-2-2
turu bursa umarım geçer. ama oyun sizce de çok dandik değil miydi? tamam sezonun ilk resmi karşılaşması ama bu kadar da hazırlıksız olunmaz ki. kaldı ki rakip oldukça vasat bir futbol takımı. bursasporun allah yardımcısı olsun. halı saha tadında bir maç oldu bile diyemiyorum en azından halı saha da gol izliyoruz. ayrıca hikmet karaman bursaspor'a bir kaç gömlek küçük. faydalı olduğunu sanmıyorum.
skor olarak da oyun olarak da tatmin olmadığım maç.

(bkz: yönetim uyuma transfer yapsana)

evet, vojvodina 3. sınıf bir avrupa takımı. biz bunları öngördüğümüz için sezon kapandığından beri "transfer yapın" diye götümüzü yırtıyoruz, neticede hurşut'u bile alamıyoruz.
frey 2 tane gol yedi evlere şenlik. bu adamı aldığımız paraya rahatlıkla tolga zengin'i alabilir miydik? evet, üstelik para bile kalırdı üste. ama biz hem frey'i aldık, hem yabancı kontenjanını doldurduk.
pinto'yu eskişehir istiyormuş, verelim hemen, hem de bonservissiz verelim.
tuncay kesinlikle bu takımın oyuncusu değil, kadroya dahi giremeyecek kapasitede, ama ilk 11'de başlıyor. gencecik ferhatımız ise yedek.
civelli ve ibo henüz kaynaşamamış. taiwo gol atsa da sahanın en kötülerinden biriydi, vojvodina'nın tüm tehlikeli atakları taiwo'nun kanadından geldi.
tüm bunlara rağmen ben şamil'i beğendim. belluschi ve hazreti batalla her zamanki gibi iyiydiler. ama iki üç iyi oyuncuyla maç kazanmak kolay değil işte.

bu turu bursa'da rahat geçeriz, ama bu zihniyetle gruplara kalmamız şimdilik imkansız.
kendi kendine "hehehe tayvonun golu şuraya gitti, buna selam çaktı" falan diyen bursalıları gözler önüne seren maçtır. kim umurunda paşam sizin maçınız? hangi sike derman oldunuz da birileri sizi önemsesin? ahahaha, ilginç lan.
taiwo nun kobrayı saldığı maç....
gerekl yerlere selam çakılmıştır.
bursa'dan gol haberi var 2-2 oldu. kesin bilgi yayalım taiwo atmış, fenerlileri ilgilendirmiyor heyecan yapmayın sadece ön eleme maçı.

az önce biten maçtır.
bursaspor tribünlerindeki irlanda bayrağının sırrı merak edilen maçtır. Türk bayrağı yok muydu?
taiwo ile 2-2 olan maç.

2-2 evet.
(bkz: taiwo nun türkiye deki sırplara yağlaması)
ulan maçı bursa tv verdi diye üzülüyorsunuz. d-smart verse daha mı iyi. yetinmeyi bilmezseniz allah 2 gol birden yedirir size işte.
sebastian frey'in çok güzel bir yerden izlediği maç.

adam iki golü de çok net gördü.
bursalı oğlanların babayı aldığı maç. söylemiştim. evet.
saçma sapan bir gol yediğimiz maçtır.
bursalı oğlanların babayı alacağı maç. evet.
Bursaspor un kobrayı, pitonu hatta tüm sürüngenleri tüccar a saldığı karşılaşma.
enrty ni silersen adam değilsin!
(bkz: ve tuccar perde dedi)
deplasmana gidemeyen bursasporluların kültürpark ve ataevlerdeki dev ekranlarda birlikte izlediği maçtır. *
batalla yine yaptı yapacağını ve bursasporumuz penaltı kazandı.

not: gol batalla, bursasporumuz 1-0 vojvodina.
haberi yapılmayan kimsenin sikinde olmayan fakat olması gereken maçtır. bu ülkede bizans yalamacıları olduğu sürece 3 eziklerin götlerini tavan yaptırdıkları sürece bu ülkede futbol gelişmeyecek arkadaş.

bursaspor un desteklenmesi gereken maçtır.
başarılar.

not: eskişehirsporluyum.
Bursasporumuzun avrupa kupalarına katılması için koyup geçmesi gereken eleme maçıdır. Ne istanbul basınına, ne para peşinde koşan ülke sporuna katkıda bulunmamak için elinden geleni yapan medya kuruluşlarına küfür etmiyorum. Bu ülkede istanbul takımları çıksın aralarında maç oynasın. Samimi söylüyorum dün fenerbahçe'yi şahsım olarak sonuna kadar desteklerken bugün bursaspor'u yalnız bursasporluların desteklemesi, yalnız bırakılması kötü bir duygu. Yanlış anlaşılmasın biz kendi kendimize yetebilen bir kulübüz fakat bu kadar önemsiz davranılmamalı. istanbul takımları kendi arasında oynasın ligi. Anadolu kulüpleri sesini yükseltmeli. Güçlü bir bursa, kayseri, eskişehir vs takımlar neden istenmiyor, neden ilgi duyulmuyor çok garip..
bursaspor'un göz ardı edilen uefa avrupa ligi ön eleme maçıdır. başarılar bursaspor, umarım turu atlarsınız.
bu maçı yayınlamayan tc kanalları umarım rövanş maçını yayınlamaya bursaya gelmek gibi bir hataya kalkmazlar. zira bursada büyük bir tepkiyle karşılaşacaklarından adım gibi eminim.
oçibasby
edit: trt nin son anda aldığı kararla trt sporda yayınlamaya karar verdiği maç. eee seve seve meselesi.
bursa spor Tv den canlı olarak yayınlanacak maç kimin sunacağını bilmiyorum; ama roma maçındaki eleman sunacaksa vay halimize. stüdyo içinden olacak büyük ihtimalle. onu yeirne radyo anlatımı yapılsa tadından yenmez. gelelim maça kazanmamamız lazım artık bunuda yenemiyorsanız yeni şehir hava limanına inmeyin. orda kalın.
avrupa kupası ön eleme maçıdır.

ulusal kanal olarak adlandırılan, yalnızca istanbul takımlarına hizmet eden medyanın "anasını avradını sikeyim"

bursa'da bu ülkenin bir şehri, bursaspor'da bu ülkenin bir takımı.

O.Ç.i.B.A.S.B.Y
Maçı trt dahil hiçbir ulusal kanal yayınlamayarak tekrar ulusal değil bizans medyası olduğunu gösterdi. Ondan sonra Bizans deyince aauwww.

Bu arada maç Bursaspor TV'den naklen yayınlanacak.

Unutmadan, O.Ç.i.B.A.S.B.Y

Edit: Genç Bizanslılar rahatsız.
uefa avrupa ligi 3. öneleme ilk maçıdır.
bursasporumuza başarılar.