bugün

(bkz: eskisini getir yenisini götür kampanyası)
(bkz: steroid)

beynin bile kas yapar o kadarını söylim.
namevcut yollardır, 1 ayda vücut ancak geliştirilebilir noktaya gelir en fazla. yani 1 ay çalışırsınız üstüne 2 ay çalışırsınız ki kaslarınız adam olsun...
hızlandırılmış programla mümkün. hatta isteyene kung fu ve aikido da eklenebiliyor. karışık olsun benimki diyorsun, yapıyorlar. türkçe dil seçeneği de mevcut. olmadı internetten altyazı indiriyorsun. sürükle at içine o açar. hepsi 1 ayda yani. valla bak.
1 ayda olmaz diyenler var ama 1,5 haftada kendinize gelmeniz mümkün. Tabii benim gibi yağ oranınız düşük olmalı ve zayıf olmalısınız. Ama yok kiloluyum göbek almış başını gidiyor diyorsanız 100 yıl geçse bi yol olmaz. Çünkü o göbekle 5 mekik bile çekemezsiniz.
değil 1 ayda 3-4 ayda bile gelişmez vucut. çook çalışmanız lazım iyi bir salonda iyi hocalar eşliğinde iyi bir besin proğramıyla çalışın ki yaptığınız antremanlar boşa gitmesin. sonra zaten yavaş yavaş kaslarınız gelişecek sizde olmak istediğiniz kıvama kadar çalışacaksınız. haaa siz çalışmayı bırakırsanız aynı deliği olan balon gibi söner o kaslarınız. o yüzden çalışmayı bırakmamanız gerekiyo en azından antreman proğramını biraz hafifletin.
Ancak photoshop yapılarak mümkün olan hadisedir. Sadece anlık motivasyon sağlar.
bir ayda insan zaten 20 günü dinlenir 10 günü çalışır vücudun gelişmesi için dinlenmek şart 10 günde ne yapılır bir düşün bakalım.
bir aya bile gerek yok, 2 dakika yeter. spiderman kıyafeti giyin.
Yoktur öyle bir yol.
Geçtiğimiz kış bir buçuk ay boyunca her gün olmasa da gün aşırı 3 km yol koştum, 125'er adet mekik ve şınav çektim. 81 kilodan 76 kiloya indim. Aslında daha zayıf görünüyordum, nedeni salt zayıflamak değil aslında kas kütlemi de geliştirmekti. Vücudum gayet güzel görünüyordu ve kendimi çok Fit hissediyordum.

Sonrasında bahar gelince bıraktım şimdi 80 kiloyum yine ve göt göbek saldım.

Ramazan bitince hafif tempoda koşular ve günde 70'şer mekik ve şınavla başlayarak eski haline dönmek gibi bir niyetim var.

Ha bir de ekmeği birazcık azaltmış ve kızartma türü yemekleri bırakmıştım.
bir lamba bulup onu okşayıp içinden çıkan cine istekte bulunmaktır. zor değil ha?
Benim gibi 4 yıl bırakıp başlayanlar için 1 ayda fiziği oturtsunuz en fazla. Fakat güç olarak hisedilir fark olur.