bugün

1 ayin sonrasinda artik yumurtanin tadini alamayacaginizin göstergesi.gaz cikardiginiz da ise etrafi cürük yumurta kokusu saracagi ise apacik ortadadir.
bir ay boyunca görüşülmemesi gereken insandır.*
üniversite yıllarında çok sık uygulamasını yaptığımız dengesiz beslenme stili.
(bkz: allah a yakın bana uzak) *
(bkz: öğrenci evi)
kardeşi için; (bkz: makarna)
sonra kaşınmak için iki elin yetmeyeceği eylemdir.
yumurtaya alerjisi olan biri * için intihar sayılabilir. zaten alerjiden ölmeseniz kaşınmaktan ölürsünüz birşey değişmez. denemeyin. *
1 ayın sonunda fellik fellik yumurtulayacak follukaratır insana mazallah.
'yaka' olmaya sebebiyet veren aşırıya kaçkınlık. *
yumurta görmeye bile tahammül edilememeyle sonuçlanacak, sağlıksız eylem.
(bkz: yumurtayı yavaş yavaş yemek)
şekil olarak yumurta'ya benzemenize sebebiyet verecek olay.
bir tarafından bildiğin yumurtanın çıkmasıyla sonuçlanabilecek hareket. yumurta mı tavuktan çıkar tavuk mu yumurtadan sorusu hakkında da ilgi çekici detaylara ulaşılabilir.
vücut geliştirme salonlarında kas yapmaya çalışan,sadece kastan oluşmuş adamların yapabileceği eylem..
vayyy bee. eski günlere döndüm bak şimdi.

öğrenci evindeyken onundekimaclarabakanfutbolcu kişisiyle aylarca sabah kahvaltımızdı bu yiyecek. yanında kahve ve içinde patates olduğunu iddia eden pastaneden alınmış bariz bir biçimde içi boş alan poğaça. biz de isterdik kahvaltıda sucuk olsun, kaşar peyniri olsun ne bileyim çeşit çeşit bir şeyler olsun ama yok. zira öğrencisin. yine de güzeldi ama. tekrar aynı kadro öğrenci olup o evde kalmak isterdim.
osurduğunda götünden yeşil duman çıkabilir korkmayın yarı çapı 25 metredir yan etkileri baş dönmesi görme kaybı mide bulantısı yapabilir
çözüm:hemen bol oksijenli bi alana gidin ve derin nefes alın.
sadece değil ama yaklaşık 7 ay boyunca her gün yiyerek epey abarttığım hadise. ayrıca hakikaten gaz çıkardığınızda organlarınızın çürüdüğünü düşünürsünüz...
bir ay sonunda yiyen kişinin,yumurtadan mı çıktı? acaba inancının yayılması.
bir ay sonra yumurtlamaya başlayacak olan kişidir.
kokudan dolayı, Kullandığı tuvalete kendisinden başka kimsenin giremeyeceği kişidir.
öğrencilerin sıkça yaşamış olduğu olay. zira yumurtanın yanında bazen patates ve makarnada yiyebilirler. yumurta ve patatesle 12 çeşit yemek yaptıkları bilinir.
ay sonunda tavaya kendini kırıp ekmek banabilir.