bugün

1 ay ömür süresi kalınsa ne yapmak isterdiniz sorusuna halkımız tarafınca verilmiş cevaplardır.

http://www.youtube.com/watch?v=UaFw84dD9kE
hacca gidilir tövbe edilip gelinir. namazlar aksatılmadan devam edilir. sonrası allah'a kalmış.
faturaları falan öderdim...geçerse kol gibi faizi var.
neden ben nedeeen nedeeen diyerek hayıflanarak bir ayı geçirirdik itiraf edelim.
her insanın klasiği 'dünya turu' tabiki.
başlık açanların hayal güçlerini sikmek isterim.
bankadan alabildiğim kadar kredi, bulabildiğim maksimum tefeciden alabileceğim bol bol para ile önce aileme en kral hayatı sunar, ardından bir cami, bir de okul yaptırırdım. he bir de öğrencilere devamlı burs sağlayacak bir yere de para verirdim. geri kalanı ile de vur patlasın çal oynasın.

düşününce maddi ve manevi olarak rahat gidiyorum. he ama yukarıdan "iyi adammış. biraz daha yaşasın" emri gelirse sıçtık.
herkese kazık atıp kaçardım.
1:40'tan sonrası kopartmıştır.

http://www.youtube.com/wa...e&v=UaFw84dD9kE#t=99s

çocuk manyağı hasan, psikopat kerim ve şeytan rıdvan *
Kimse 1 ay ömrümüz kaldığına garanti veremeyeceği için, makul düzeylerde yaşamayı gerektiren hede.

edit: tıp eğer 1 ay ömrümüz kaldığını iddia ediyorsa, problemimize 1 ay içinde çare bulma olasılığı da vardır kendisinin.
alaska ve sibirya'yı görmek. zira dünyada seyahat etmeye değecek başka coğrafya yok.
kalan ömrümü münir özkul'a bağışlamak ve beni de gömmesini isterdim.
bir ay daha zaman isterdim. bi maaş daha lazım mayk.
mezarlıktan kendime güzel bir yer seçerdim.
Normal yasantimi aynen devam ettirirdim. Ancak son hafta patrona yedekteki hic acilmamis küfür lerden bir demet hediye ederdim.
kesinlikle proje çizmezdim...
Kesinlikle aşık olmak isterdim. Karşılıksız olacaksa bile. O duyguyu yaşamadan ölmek istemem.
Yazilanlara baktigimda... herkes doktorun soylediklerini kabullenmis gozukuyor... shame on you...!!!

Hicbir Allah'in kuluda kalkip demiyorki... dunyayi gezer tedavim icin careler arardim... ölümden gayri her birseye çare vardir...
her serde bir hayir... her hayirda bir ser vardir... azmin elinden birsey kacmamali...
1 ay boyunca oturup saniyeleri saymak isterdim. saniyeleri sayınca zaman daha uzun geçiyormuş gibi oluyor.