bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    (bkz: bir şehit verildi diye yaygara koparıyorsunuz)
    1 -1 ... koministimam
  2. 2.
    kümesde tavuk ölmüyor diye çıkış verilesi konudur.
    2 ... beberuhi16
  3. 3.
    "bi taneymiş olm. ya, amma abarttınız, gömün gitsin şuradaki çukura işte..."
    efendim, o ölen senin çocuğun, kardşein ya da baban olsaydı aynı şeyi söyleyebilir miydin acaba? çok merak ediyorum. boku bokuna askerimiz ölüyor ulan, senin şarap çanağına sıçayım ben.
    2 ... sazan avi
  4. 4.
    sıfır sorun politikamızın doruk noktasını yaşadığımız şu günlerde , 1 adet angelina nın teşrif edişiyle velveleye verilen ortalığın yanında zaten hiç (!) olan durumdur.
    2 ... kosan biri yakalasin sunu
  5. 5.
    nolcakki canım bir şehitten. artık 15 in altı haber değeri bile görmüyor.

lan allahsızlar o insanlar niçin ölüyor? sen götünü devirde rahat uyu diye!
    2 ... erken oten horoz
  6. 6.
    saçmadır. ortalığın ayağa kaldırılması için 10 şehit 60 yaralı gerek tabi.

böyle zihniyetin allah belasını versin.

ama ilerleyen zamanlarda göreceksiniz ki sindirileceğiz ve 1 şehit için laf bile söylemeyeceğiz.
    2 ... neyazsamoncedensecilmisdiyor
  7. 7.
    bir türk genci ölüyor ulan vatan haini diye cevaplanacak olaydır. şehit veriyoruz, analarımızın 18 yıl besleyip büyüttüğü evlatlarını kaybediyoruz. ha bir tane, ha 10 tane; vatanı için çarpışan bir türk genci daha vefat ediyor.
    ortalığı velveleye vermeyenin vatan sevgisinden şüphe ederim.
    1 ... calcmatik
  8. 8.
    (bkz: bluevelvele)
    3 ... oyledegildeboyle
  9. 8.
    Bir subay öldüğü için Menemen'i yıkın emri veren Atatürk'ün Türkiye'sinin bilinçsiz, düşüncesiz, bencil ve vurdumduymaz evlatlar yetiştirdiğinin kanıtıdır. Başka ülkeler için dediğin geçerli olabilir ama bir Türk askeri bin düşman askerine bedeldir. Gerekirse onun intikamı için Dünya savaşı başlatılır.
    1 ... kemalistmen