bugün

türk değildir.
sadece boyu 1 90 yerine 1 85inin sözlükte bulunduğu hatta bu başlıkta hatta bu entryde bulunduğu erkektir efenim.erkeğin kezbanı da bir ayrı oluyor dedirtmek istemiştir size.
(bkz: ütopya was here)
iktidarsız olmasa ortalığın mına kormuş da herşey bir arada olmuyor işte.
türkiyede çok az vardır. Var olan da mutlaka kısa boylu çakma sarışın kafası az basan kızlar tarafından kapatılmıştır.
üsteki özellikler + 27 cm bu benim
kızlar mesajlarınızı bekliyorum.
bu erkekse ben neyim sorusunu yöneltmişimdir an itibariyle kendime.
var lan böyle bi iki kişi ama gey.
daha önce, benzer başlıklar altında, takriben yedi bin beş yüz seksen üç kere sözlükte konuşulmuş erkektir. hakkında açılan başlıklar bi bitmedi, ve bitmeyecek amk.

biri '1.90 lık' diye açar, öteki '1.80 lik' diye açar. biri 'yakışıklı ve zeki' der, öteki 'zeki ve yakışıklı' der. biri 'nazik' der, öteki 'kibar' der. dolayısıyla aynı yavşaktan bahseden 90 bin tane başlık olur, ve bu başlıkları açan muhteremlerin hepsi de, bu buram buram zeka kokan muhteşem başlığı ilk önce kendisinin düşündüğünü zanneder. yönlendirmekle, taşımakla, silmekle bitiremezsin. zevk almaya bakacaksın...
(bkz: ev seksisi)

şu erkeğin ve kardeşlerinin türlü türlü başlıklarda olduğunu gördükten sonra sözlükte mal fazlası olmuş erkek modellerinden sadece biri.

Mal olarak boyu ve her sıfatı mevcuttur. sözlük kız.avi başlığı daha. boyu posu yazayım da yazan olur. haklısınız lan ne diyim.

(bkz: sozluk bana kari bul ulan allahsiz)
az önce yoldan geçen birisinden "emmo was here" lafını duymama vesile olmuş kriterdir.
var olup olmadığı kimilerince hiç önemsenmeyen erkek. görsem görmezlikten gelirim zaten. öyle adam mı olur lan!

niteliklere bak. sayısal loto gibi. altıda iki tutturmuşum anca ben.
kız olsam vereceğim erkektir.

neredeymiş bu erkek, bir bilseydik.

fantastik bir insandır, ayaklar biraz yere bassın, beklentiler biraz düşük kalsın hacı, naçizane tavsiyem budur.
nazik ve erkek kızımlarını tutturmuşum maalesef. yine yattı kupon.
bu özellikleri bir arada buldun zengin olmasına takılıyorsun ya ah bu kadın milleti yok mu.. *
sadece boy'dan 8 cm ile kaçırdığum durum.
kadınların ilgi alanına girecek erkektir. etrafı kadın dolu şımarığın tekidir.
Gaydir. Para vererek erkeklerle yatıyordur. Hatta mahmut isminde bir sevgilisi bile olabilir.
yanız ve asil bir erkektir.*
(bkz: uludağ sözlük yazarlarının twitter sayfaları) **
zengin kısmını saymazsak, mevcut.
(bkz: 404 not found)
aç gözlü yazar posteri. gözünü toprak doyursun birader.
boy farkı ve paradan yırtamadığım için kaybetmiş bulunmaktayım. 1 82 olmamı acep.
yunanlıların bize bize zorla kakalamaya çalıştığı erkeklerdir. onaları göndereceksiniz biz burda sap gibi kalcaz ondan sonra yunankızlar cm farkına doysun dimi. atilla taş'a yağtıklarını bize de yapacaklar uyanın...

Diyecektim ama başlıkla alakası olmayacak her neyse sonuçta böyle bir erkek yoktur varsada ben değilim zaten.