bugün

Yatakta basket oynanmaz, mevzu merkez odaklı çalışmaktır. Kolaydır. Sokakta da pek bi minnoş, ponçiktir bunlar. Garı yolunca alıverir kucağa uzun adamlar.
Kucak, subliminal mesajdır burda.
erkeğin aşağı bakmaktan, kızın da yukarı bakmaktan boyunları ağrır.
kızın biri ama benim boyum kısa artık omzuma atarsın asker arkadaşı gibi gezeriz demişti. kızlar hep benzer espirileri yapıyor da uzun kıza hiç denk gelmedim rekor 1.65 . aslında boy önemli değil sevmek için ama dans etsen , sarılsan abes bir durum
eski tavanı alcak magirus dolmuşta iki büklüm gitmek gibi. birde kızlar boyunun uzunluğunu büyük söylüyor beyler dikkatli olun kızlarda yaş ufaltma boy uzatma, kiloyu eksik söyleme makyaj filtre hilesi var ona göre uyarıyım.
kambur olmak isteyen erkek kişisinin kaçırmaması gerektiği fırsattır.

iki sevdiceğini öpeceksin diye kamburun çıkmaya başlar. Üstelik kadın kişisinin parmak ucunda yükselmesi bile kurtarmaz. üstelik dış perspektiften görünen görüntü de hiç hoş değil. ben yaptım siz yapmayın.

179 boyunuzla 170 kadınlar at gibi gelir tabi.
Akıllı kız mı desek, şanslı kız mı desek bilemedik?
Boy'un önemini bilen (!) ve buna sahip olan kızdır.
Hem vücut olarak boyun önemi pek yoktur, nasıl olsa yattıklarında boylar eşitleniyor.
El ele yürürken kız kendini otobüste tutamaklardan tutuyormuş gibi hissetmese olur derdim de olmaz yahu yazık garibana.
Ayak görene kadar iyiydi.
(bkz: uzunu ayakta kısası yatakta) ne pis atalarımız varmış arkadaş .
olabilecek ilişkidir. boyu boyuna kısmı biraz olmaz evet ama en azından kızın omzunu yolda yürürken kol dayamalık yer yaparsınız. benim kız arkadaşım 1 73 afedersiniz koyamıyorum omzuna.
insanın suratında ister istemez bir gülümseme yaratan ilişkidir.

gördüğünüz yerde ''ahahhauahuhuahua şunlara bak puhahaha'' diye gülmeyiniz, ayıp.
güncel Önemli Başlıklar