bugün

muhtemelen sadece adı sadıktır.
öyle biri varsa gelsin bizi de diksin dedirtendir. o ne lan. türk erkeği dedigin 1.75 ayak kılı olandır.istisnalar da var tabi.*
Masallah efendim.
(bkz: otomatik park etme sistemi)
(bkz: ankaradan istanbula 5 litre benzin)
öyle biri yok la.ben 178 boyundayım yakışıklıyım.son iki senedir sixpacklerimde var.iki sene önce normal vücudum varken sadıktım baya ama devreye sixpackler girince götüm başım oynamaya başladı.sayısaldan para çıksa bu kadar götüm kalkmazdı la.
(bkz: sanırım aşık oluyorum)
(bkz: gel bana çikolata sevgilim)
karakteri de varsa istemeye geliyoruz.
(bkz: drahoma)
fazla uzağınızda olmmayan erkektir. (bkz: asabi yazarimsi)
asla çirkin ve şişko kızlara bakmayacak erkek türüdür.
görsel

2 cm boy daha kisa olup kacirdigim erkek türüdür.
yok öyle bir dünya.
kendi özelliklerinin entrysini giren şahıs. pohpohlanmak istiyor heralde ama sen brad pitt de olsan girecek a*cık bulamazsın.
bira içmeyi sever.
görsel
Sınava girecek arkadaşlar bu cümleyi iyi incelesin. "1.88 boyunda sixpack sahibi yakışıklı sadık erkek"

Evet gençler yukarıdaki cümlenin anlatım bozukluğunu bulunuz ve kısaca açıklayınız. Ben gülmekten yazamıcam.
Boy orantı tutuyorda sadık olurmuyum bilemiyorum.
henüz yaratılmamış erkektir. yaratılmadan evvel biraz da sempatiklik sipariş edilmelidir.
bulursan soyle gelsin benide siksin .
187 boyundaki sixpack sahibi yakışıklı sadık erkek den 1 cm uzun 189 boyundaki sixpack sahibi yakışıklı sadık erkek den ise 1 cm kısadır.

Edit:ironiden anlamayan bir nesil geliyor arkadaşlar kaçın. anlamayan yazarlar için bu entry x boyunda y sahibi z,q,p(özellik) yakışıklı erkek kalıbıyla yazılan entrylere bir eleştiridir.
sixpack im olsa dahil olacağım gruptur.
her sabah aldığı duş sonrası havlusunu beline dolayıp, sixpacklerinden aşağıya doğru akan su damlaları ile evde salına salına yürüyen yauşuklu erkektir.

yenür...
Allah sahibine bağışlasın arkadaşımızı, çok mutlu olsun her kim ise.

Ama bu ilişki ve uyum olayı çok güzel bir fiziğe ve sixpack e bakmaz. Tamamen şans işidir uyum sağlayacağın kişiyle karşılaşman.
Ben çok ilişki yaşamama rağmen henüz onu bulabildiğimi düşünmüyorum. Belki de buldum ama kıymetini bilemedim. 30umdan sonra da karşılaşır mıyım bilmiyorum.

Ama tek istediğim mutlu olmak. Herkesin de çok mutlu olmasını isterim. Dünya barışı evdeki huzurdan geçer arkadaş. kimse de aksini iddia edemez. Çünkü doymak bilmeyen insanlar, faşist liderler, otoriter başbakanlar, eli sopalı öğretmenler, biber gazı banyosu yaptıran polisler, hükumetin maşası olan hakimler, hep sağlıksız, huzursuz ailelerin çocuklarıdırlar. Adım gibi eminim.
1cm kısa ve sadık olsam dahil olabileceğim grup.
güncel Önemli Başlıklar