bugün

artı bir özellik olarak kıvırcık saç eklenirse talibim kendisine. *
gözleri güneşte yeşil olan versiyonu için; (bkz: barko) beni manken yapacaksanız, ücreti konuşabiliriz. boy tam 1.83, şimdi nasıl oluyor bu işler, fotoğraf başına mı alacağım ücretimi? saygılar.
1. 83 lük olmasın ne işim var tavan da 1. 70 olsun, benim olsun ama yeşil gözlü olsun. dimi ama
1.82 boylarında bir adet bendir. yarmagul ler tercihi değildir. daha çok melislere yazar.
iticidir.
adı sanı belli adamdır; boşuna yalanmayın yarmagul sizin gibi sümsüklere kalacak kız değildir.
1 89 boyunda kıvırcık kumral uzun saçlı ela gözlüsü bulunmaktadır. (bkz: buyrun benim).
(bkz: yine ne var) entrylerine bakilirsa sozluk erkeklerinin yarisinin manken gibi oldugunu dusundurendir. *
Allah belasını vesin böyle giderse elaleme kız kalmayacak ya.
(bkz: kız olsam ilk sana verirdim)
Adam olsun, mühim olanıdır.
sakalsızsa ağzında kuş tutsa da bir şeye benzemeyecek erkektir.
baby face erkektir. birçok hatun bu modele ilah gibi baksa da aslında, karşılarına çıktığında burun kıvırır. 8 gömlek üstü için iki kelime ile; (bkz: esmer erkek)
bunları taşıyan adamın son bakılacak ve vurucu özelliği de ses tonudur. unutmayalım ki ses tonu adamı vezir de eder, rezil de.
her zaman hayal edildigi gibi olmayandir.
görsel
bizim sözlüğün de gideri varmış dedirten bir imajdir. *
merhaba
bütün bir yetmiş boya ve kara gözlere sahip türk erkeklerinin desteğini yanıma alıp, kezzap dolu şırıngamla, yanına sessiz ve gayet sakin bir şekilde yaklaşarak suratına "pırt pırt" diye kezzap atacaklarım listesinde kıvanç talıtuğdan sonra gelen erkektir..bu yetkiyi bir yetmiş ortalamaya sahip bütün kara kaşlı kara gözlü yiğitlerimden almış bulunmaktayım...yakalamayım ooolum!!!

ps: ortalamanın altında boya ve üstünde kiloya sahip yağız türk genci nny*!**
bunun mavi gözlü ve 1.85 olan modeliyle değiştirilip değiştirilemeyeceği sorulacak erkektir.
her ortamda 1.94 lük kumral,kahverengi gözlü ve beyaz tenli erkekten daha şanslı olan erkektir *.kilo sorunu yoksa türkiye'de çok çok çokk yakışıklı olup;izdivaçcı teyzelerin pırlantası,selvi boylusudur * * birde üniversite bitirip işi olursa... artık gerisini siz anlayın.
(bkz: uludağ sözlük izdivaç)
Bütün kadınların ilgisini çekicek birisi. Birazda kaslıysa ve sevmeyi biliyorsa muhteşem bir erkek.
bu kriterlere uyup çirkin de olabilir, görmeden karar vermemek lazım.
gözleri fark etmez benden 5 cm kısadır. hadi kızlar bana gelin. ehehe.

(bkz: boş insanlar)
aa aynı ben --- sözlük kişisi
güncel Önemli Başlıklar