bugün

(bkz: at gibi)
At ve silahı eksiktir net.
amazon gibi kızdır. size genleri kaliteli bir çocuk verir. hem ona sahip olmakla yıldızlara daha kolay ulaşırsınız.
Benden 10 cm uzun olan kızdır. Evet.
Çoğu erkeğe cüce gözüyle bakan kızdır.

(bkz: kedinin ulaşamadığı ciğer)
Benden uzundur. Bir de topuklu giyerse abooooo.
Bir kıza göre biraz uzundur. 1.85 boya sahip biri olarak söylüyorum bir kız bence maksimum 1.75 geçmesin yakışmıyor.
Benle aynı boyda olan kızdır.
hiç görmedim, gerçekten var mı ?
keşke olsaydı dediğim kızdır.
egilip bükülmez o zor olur.
basketbol ya da yüzme ile uğraşıyor olabilir. lakin şahsen kadınların 175 fen uzun olmasını sevmiyorum. bitince arkadaşlarım 175 zaten ben 165 im lezbiyen çiftlerin yanındaki çocuk gibi duruyorum aq.
Ee yenir bu.

1.88 thug iftardan once bildirdi.
Basketbolcudur.
şanssız kızdır. slav memelketlerinde yaşasa mesela sırbistan gibi, kendisine göre adam bulabilir. sokakta her 3 kişiden biri jokic amk.

bizim memlekette kız uzun değil, adamlar aşırı kısa.

uzun boylu olanlar da ya şişman ya da uzun ama zargana gibi sinir hastası çocuklar. bir kısmıda yerçekimine yenilmiş eğri büğrü quasimodolar. çok az postürü düzgün 1.95 adam var.

burdan erkeklere salladım diye beyin omurilik sıvısında sperm bulunduran kardeşlerim mesaj atmasın, erkeğim. ancak 1.88 boyum olmasına rağmen 1.80 kızı ben idare edemem. max 175.

mutfakta sıkıştırayım desen aspiratörü aşağı alırsın, bulaşıklığı devirirsin.
kucağa alayım yatağa götüreyim desen kartonpiyerleri örseler, kızı spot eşyacı gibi sağa sola çarpa çarpa götürürsün.
hadi atraksiyondan vazgeçtim efendi gibi yatağımızda takılalım desen, kızın dizinden dudağına taksi tutsan 150 lira yazar. her yere geç kalırsın.

üzgünüm 180 cm kız kardeşlerim. yallah sırbistan'a.
Atletizmdir. iyi koşar.
Türkiyede şanssızdır. Kuzey ülkelerinde yaşasa mesela, isveç norveç litvanya gibi kendisine göre adam bulabilir.
Bizim karşı binada 1.80 boylarında bir kadın vardı. "Boyuma uygun erkek bulacağım derdinden ceset gibi adamla evlenmiş" diye dalga geçerdik. Kocası 1.90 boylarında, iskelet gibi, yürüyen değnek gibi bir şeydi.
Otobüste uçakta vs bacaklarını neresine sokacağını şaşırır. Türkiye nin boy ortalamasına bakarsak koca bulmakta zorlanır(bence önemli değil ama kendisi önemser), midi boy etek elbise vs giyemez çünkü ona kısa gelmiş gibi durur, Bu yüzden ya bileğe kadar uzun ya da mini elbiseler giyer.

Aklıma geldikçe güncellerim.
Benden 3 cm kısa olan kızdır.
hayata iki sıfır önde başlayan kızdır.
Kız değildir.
Minibüste ayakta yolculuk ediyorsa boynu bükükleri oynayacak kızdır.
Voleybolcu olma ihtimali çok yüksektir. Vücut hatları çok kesin ve belden yukarya doğru omuzlara doğru genişleyen kanat kasları resmen bir şaheserdir al karşına akşama kadar izle sıkılmazsın.
Yine de benden sekiz cm kısa.
Eski sevgilimdir yanında ben bile kendimi kısa hissediyordum çünkü kadının uzunu erkeğin uzunundan daha uzun duruyor.