1. 1.
    Sadece türkiyede görülen Komik durumdur. 1,75 ten kısa boyuyla 1,85-1,90 lık erkekleri hakettiğini sanan günümüz kızlarının hayal aleminde yaşamasıdır. Yok öyle yağ mağ herkes yerini bilmeli. 1,73 lük kız en fazla 1,80 lik erkekle çıkabilir. Herkes boyu boyuna davul bile dengine dengine derler. Erkekler nasıl kendinden çok uzun kız hayal etmiyor sevgili olmuyorsa, gelip de kendinden 10 15 cm uzun bir erkek düşlemek işgüzarlıktır. Götüyle gülerler adama.

Haydi selametle.
    9 -3 ... yoksul genc
  2. 2.
    O da bir şey mi ; 160'lık kız bile en az 180'lik erkek istiyor.
    istemeye istiyor da eline geçen üç aşağı beş yukarı aynı şey oluyor.
    Bilemedim şimdi
    2 ... ceviz agaci golgesinde
  3. 3.
    isteyen istediğini ister bu kadar büyütmemek lazım. Ha elde eder-edemez orası ayrı bir şey.
    3 -1 ... yazar x
  4. 4.
    isteyenin bir yüzü kara.
    5 ... bir kucuk sanssizlik meselesi
  5. 5.
    Ülkenin erkek boy ortalaması 172.

Yazarlarımız 175den kısa kızlara bok atıyor.

Komik.
    10 -2 ... hamile taklidi yapan panda
  6. 6.
    Heryerde 1.60 kız 1.85 erkek seklinde ciftler görüyorum cok adaletsiz bir eslesme olmuş yeniden yapılmalı.
    1 -1 ... kiviciks
  7. 7.
    1,74 lük kız gelip de 1,82 den uzun erkek isteyemez burda sıkıntı vardır. Bahanelere gerek yok. 1,65 lik kızlar en fazla 1,72 lik erkeklerle çıkmalıdır.
    -2 ... yoksul genc
  8. 8.
    belki 1.90'lık erkekler 1.60 hatun seviyordur, bu seçimi sadece kadınlar yapmıyor...uzun erkeklere neden sormuyorsunuz, "neden kısa kadınlar?" diye...

edit: sanırım 1.70'lik erkekler hatun bulamadığı için fena triplere girmiş. yazık lan...üzüldüm şimdi...boy fakiri olmak zordur sanırım...hiç yaşamadım ki lan nereden bileyim....
    2 -3 ... keshberfo
  9. 9.
    1,77 boyumla gülmekten geri duramadığım hayalperest kızlardır. 1,75 le benden kısasın neyin tribi bu amk .
    1 ... yoksul genc
  10. 10.
    Kisa boylu kizlari uzun boylu erkeklerin bulmasi istemesi?
    1 -2 ... morpapatyalarr