bugün

internet deryasında kısa bellenen erkektir.

tabi insanların boy ortalaması internet aleminde değiştiği için...

türk insanı gerçekte ortalama 1.70 ken internet aleminde 1.80 dir çünkü.

1.75 veya daha az olup 2 metrelik ayuulara taş çıkartan abileri gibi olduğunda aynı boydaki mankenlerin bile ellerine verir.

(bkz: jay cutler)
(bkz: jason statham)
havada, karada, denizde ve üstelik internette 9 cm koyduğum erkektir..
177 den daha kısa olan erkektir.
denizi bilmem ama karada 5 cm koyduğum erkektir.
türkiye ortalamasından az biraz uzun erkektir. kısa desen değildir, uzun desen o da değildir. türk kızları için ideal sayılabilen erkektir, zira çoğu 1.50-1.65 arası olan türk kızlarının 1,90 lık erkeği beğenmesi pek olası değildir.. çoğu spora, işe, otobüs koltuklarına vb. uygun erkektir. dolayısı ile kapı eşiklerine çarpma gibi bi sorunu da yoktur, araba koltuğundan yolu görememe sorunu da...
1.76 boyundaki bir kız için kısa boylu erkektir. ha o kişi tom cruise ise ayrıdır.
tom cruise ile aynı değil ondan 4 cm uzundur. türkiye ortalamasının 4 cm üzerindedir. ne hikmetse bizim sözlükte herkes 1.80 üzeri.
kısacası orta boydur.
kimine göre kısa, kimine göre uzunca kimine göre ise orta halli boy sahibi olan erkektir. tabii bizim millet boyunu tam ölçmediği için memlekette 1.75 in altında ne erkek ne kız göremezsiniz.
örneğin; 1.64 lük kızdan daha kısa 1.72 lik kız gördüm. o değil kevaşe hala 1.72 yim diyordu.
daha uzun bir kıza ilgi duyulmadıkça ideal uzunluktur.
benden 4cm uzundur şerefsiz. olsun. önemli olan iç güzellikasşldksaşdksad önemli olan iç güzelaslkdjasljkasjd. olmuyor. önemli olan boy tabi.
175 cm boyundaki erkektir aynı zamanda. (bkz: ne kadar da zekiyim)
Aynı boyda oldugum erkektir. üzülmesın tabıkı; ülkenın boy ortalaması ortada. kendıne göre bulur guzel bır kızcegız, yeter kı beynını doldursun bıraz.
Benden 13 cm kısa olan erkek (!) Lerdir.

Bir de kompleksli olurlar ya sinir oluyorum. Ulan sen o boyla adam yerine konulduğuna dua et.
benim noolmus dedigimdir.kısa boy diyenin alnını karislarim. gayet idealdir.
benden 2 cm uzun erkektir kendinizi ayaktan tavana falan asın az daha uzayın.
Çok da kısa olmayan erkektir. Türkiye ortalamasında normal bi boya sahip.

186: not.
default erkektir.
türkiyede insanlarımızın boylarına 5-6 cm ekleyip söyleme alışkanlığı dolayısıyla ortamlarda 180 gezen erkektir.

geçen aynı boyda olduğum bi çocuk bana boy sordu dedim 178 adam diyo ki yanlış ölçmüşündür amuq. niye diyorum. ben 1 86 yım diyo. mına goyım mülakatta ölçtüler benim boyu 178 çıktı nasıl yanlış ölçeyim aq. yok diyo ben 1 86 yım. dedim tamam lebron 186sın tamam. bu da böyle bi anımdı sözlük.
Sözlükte olmayan erkektir. Çünkü herkes 1.90 üstü.
En ideali 180-185 arasıdır. Altıda üstüde olmaz.
önemli olan boyu değil işlevidir.
bir boya bakarım boy mu diye sonra da bakarım adam mı diye.
kavakta da boy keçi de de kıl var. övünülecek bir şey değil bunlar yeni nesil ergenlerimiz. bilin istedim.
Hayata başlarken difficultu hard yapan erkektir. Türkiye ortalaması diye vik vik yapan erkekte diyebiliriz aslında.
benden 9 cm uzun olan erkektir. sevgilimdir aynı zamanda. gayette uzun yani kısa falan değildir.
benim boyumun 1,75 olmasının sana ne yararı ve zararı var dedirtmiştir. kendinden kısa olanlara giydirenler "benim bi boyum var başka da bir boka sahip değilim" diyebiliyorsa he deyip geçilmelidir.
Benden 12 cm kısa erkektir. Takma kanka sıkıntı yok. Kısa olmak senin seçimin değil.