bugün

penis yapısı obez değilse 14.5 civarı olması muhtemeldir.
kilosunu öğrenmeden yorum yapılması doğru olmayandır.
ortalama boya sahip erkektir. ayrıca kilosu da 70 olursa beden kitle endeksi 22.8 olan erkektir.
yaklaşık 2 cmdir. Parmak çocuk.
pek sırıtmayan ama günümüzdeki gençlere oranla kısa kalan erkektir.
ortalama boya sahip olan türk erkeğidir. kilosu da 70 civarıysa, tadından yenmez.
toplu kadınların kafa tuttuğu erkektir.
futbolda sıkıntı cıkarmaz, ortaya gelen toplara kafayla çıkabilir.
olabilecek en ideal erkek boyu. orta boylu bir kızın gözünden bakınca da olabilecek en iyi boya sahip olan erkeklerdir. ne yanında kısacık kalırsınız ne de yüzüne bakabilmek için başınızı kaldırmanız gerekir. ayrıca samimi bir duruşları oluyor bunların. güvenesiniz geliyor. *
bir erkek olarak standart boylu erkektir. ne uzundur ne kısadır..

ama şöylede bi gerçek var ki: bodur tavuk her daim piliç
benim boyumdur. tam medium boy olsa gerek.
cumartesi günü iddia'nın beşiktaşa vermesini beklediğim orana sahip erkektir. o ne lan 1.75 erkek mi olur amk
yoktur.

1,75 cm = 0,175m
Standart erkek. Biraz kısası erk, olmamış karakter.
türkiye boy ortalamasını 1.85 - 1.90 sanan zekilerin kısa dediği boy, orta boy sınıfına girer.*
ortalama boya sahip erkektir. kısa sayılmaz uzun hiiiç sayılmaz.

187 cm boyum var. takıntı yapmama gerek yok.

Edit: vay be bunu bile eksileyen var. pigmeler sözlüğü basmış

http://tr.wikipedia.org/wiki/Pigmeler
kısadır. şahsen 183 boyundayım ona rağmen kısa olduğumu hissediyorum. 1.65 olan kız zaten giyeeck 10 cm topukluyu olacak sana 1.75 boy. bence kıl payı kurtarıyorum.
benimdir o efenim.
ideal boydan 10 cm kısadır. kendinizi kandırmayın beyler.
muhtemelen 1 72 ya da 1 73 tür. ama 1 75 im der.
kısa diyenlerin büyük ihtimalle 170 olduğu, dolayısıyla nispeten ortalama sayılacak boydur. **
(bkz: devede de boy var)
kusura bakmayın arkadaşlar ama yüz tipiniz kötüyse uzun boylusunuz diye hiç bir kız size bakmaz.
Çok ideal boydaki erkektir efendim... 7 tane çeyrek metre ediyor boru değil!! Bir yetmişbeşşşş... Söylenişinde bile ayrı bir hava var. "Godum mu oturturum" abiliği mi desem, "Ayağını denk al 1.75 diyorum" kararlılığı mı desem, ne desem bilemedim. 1.82 öyle değil mesela... Bir sekseniki...cıkkkk!! Olmaz bundan...

Kendi boyum diye söylemiyorum, iyidir 1.75 iyidir. Yanına bir de 65-70 arası bir kilo koydun mu bundan iyisi bir buçuk iskender... Tabi tercih eden porsiyonu biraz daha büyütüp 1,75 iskender de söyleyebilir. 2 porsiyon fazla gelir, ziyan olur.
kilosu ortalama 80 olması gereken erkek tir. daha fazlası vücutta görünüş bozukluğu yapabilir
(bkz: ben)
Yoktur ama az ölçü birimleri özürlüsü insanlar vardır. Varsa böyle erkek amk ben onun. 1.75 cm erkek varsa hayrına götürün de bilim adamları incelesinler. 175 cm'dir o ve kısadır.