bugün

kızların hayalindeki bakilerin gönlünü çalmak için uğraşmayan piç tipli erkek faktörünü oluşturan özelliktir.
hemen güven vermezler her zaman gülerler güldürürler.
uzak durulmalı.
işlevi hiç önemli değildir.* 170 ne lan? *
(bkz: yaran başlıklar)

edit: aaaa cüce arkadaşların zoruna gitmiş. e gençler nabalım biz de 191 gezioruz işte. 190 bile değil bak 191. eksile haydi. egonu tatmin et.

-olum ne demiş lan bu piç!
+ne bileyim olum ya aşağılamış piç bizi.
- eksile minakoyim eksile.
+vay göte bak ya işlevi önemsizdir demiş bi de vay piç.
-göt.

güldürdünüz beni gençler. allah iyiliğinizi versin.
boydan kaybetmektedir efendim. 1 70 biraz kısa gibi gelmiştir sanki.*
kızları arabası için kendine aşık olur zanneden yazarın,
itibarının benzin bitene kadar olduğunu bilmemesinden kaynaklı açtığı başlık.
ayağı gaz pedalına yetişen erkektir. piçtir, boy kompleksini aşırı yırtık ve girişken olmak suretiyle aşmaya çalışır çünkü... tehlikelidir bir de; politikacıdır. adamı adama kırdırır. götü yere yakındır zira, tedbir alınmalıdır.
bu tipin en büyük saplantılarından birisi de kendisinden uzun, bir sevgili edinmek suretiyle, ruhsal orgazma ulaşmaktır. bunu başarırsa eğer, tüm dünyayı becermiş edasıyla dolaşır uzunca bir müddet.
kız tavlaması için ilk 2 özelliğe ihtiyacı olmayan erkektir.
bücürdür. 170 erkek ne be? hahahaha. benim boyum zaten 172cm. çocuk gezdiriyor gibi erkek mi gezdiricem yanımda.
almiim sagol
normal ya da normalin altında olan erkektir. fazladan hiçbir özelliği yoktur başlık oluşturulmaya neden ihtiyaç duyulmuştur anlam verilemedi be. gerçekten boy kısmını okuyunca kahkaha attım ayrıca kusra bakmayın.

edit: hala gülüyorum ya. bu arada 7 cücelerin arabalı olanı olabilir demek ki 8. de varmış. *

edit 2: arabası da minicoper dır.
bmw 1.70i
arabasında oturduğu sürece sorun yaratmayan erkektir.
Boydan kaybettiklerini toparlamaya çalışıyordur.
ayağı frene yetişmeyen erkektir..
boya + 5 ekleyip,

son kısımdaki arabayı da çıkarırsak,

"ahaa vallaha ben...benim bu..."
arabasına gerek yoktur. sempatikliği güldürmesi gülüşü ses tonu sakalları bi de o tatlı mı tatlı ufacık boyu ile zaten üstündür.
170 den sonrasını okumadım.
Hepsinin bir fazlası var hangisi lazımdı yiğit.
Her türlü boydan kaybediyordur.
Minnoştur.
dünya ahiret bacımdır.
Bir an ifşa edildim sandım.
Ödüm koptu neydi öyle.
boyu 10-15 cm uzat, arabayı sil, gerisi kalsın.

işte benim.