1. 1.
    uzun boya önem verenler vardır. saygım sonsuz onlara, yalnız 20 cm daha uzun olsam da fark etmezdi. uzunluk hakkımı daha farklı yerlerde kullandığımı söyleyenler var.
    7 -2 ... vanligogh
  2. 2.
    pek zarar verecek kadar bir boy olmamasındandır.
    9 -1 ... serdarsl06
  3. 3.
    bir kadın söylemi ise çok doğaldır. Ancak bir erkek için aşağılık kompleksi yarattığından en azından içsel boyutta zararının olduğunu düşünüyorum.
    8 ... ulubelen
  4. 4.
    ben de öyle. zararını görmedim. sonuçta kendi halimizde yaşıyoz ha 5 santim eksik ha 5 santim fazla.
    12 ... marrshmeow
  5. 5.
    erkek olduğumu belirtirim .
    edit: hiç aşağılık kompleksine düşmedim. aksine özgüvenim tamdır kendime sadece önem vermiyorum . yani uzun olmayı ister miyim? belki ama değilim diye ah vah ettiğimi hatırlamam.
    4 -1 ... vanligogh
  6. 6.
    1.69 boyundayım ben de zararını görmedim.
    5 ... ulu kadin
  7. 7.
    1.67 olduğu için görememiş olması muhtemel yazar beyanıdır.
    8 -2 ... rocksuperstar
  8. 8.
    Boyu yetişmediğinden görememiş olabilir eheheh.
    Yok yav, bunun bir önemi olduğunu düşünmüyorum, zaten ülke ortalamasında kadınlar da kısa.
    Öyle uzun bir millet değiliz yani, uzun boylu bir kadın olmak daha zor zira.
    8 ... moon tripper
  9. 9.
    Boyu değil, işlevi önemli...
    Yok lan, bu başka bişii içindi...
    2 ... dinsiz kitapsiz kafir
  10. 10.
    o boyla görememeniz zaten normal değil mi? asdasdasdadsfa.

şaka şaka. benim en iyi, en zeki, en eğlenceli, zaman geçirmekten, sohbet etmekten zevk aldığım arkadaşlarım hep o boylarda olmuştu. o irtifaları seviyorum ben.

ancak yine de kısa boylu erkeklerin içten içe bir kompleks yaşadığını düşünüyorum. dert etmiyor gibi görünüp sanki dert ediyorlarmış gibi davranıyorlar. her ne kadar gizlemeye çalışsalar da bu belli oluyor. şu başlık bile buna kanıt niteliğinde bence.

t: itiraf-gizli serzeniş-takıntı karışımı niteliğinde bir açıklama.
    5 -2 ... sneeuwwit