bugün

Survivor gibi hayat yaşayan kızdır. Ezilme tehlikesi ile ömür geçer mi?
tüm hayatındaki tek cinsel ilişkisi 25 cm eliyle 31 çekmek olan erkekler tarafından eleştirilir.
bildiğin yaşar. evet.
neyse ki 1 58 boyundayım dedirtir.
hayır yani 160la 180 arasında 20 cm var sadece. ne bu özgüven anlamıyorum. 20 cm bir kafa boyu ediyor anca.
Yaratanın öyle yarattığıdır. Bir sıkıntısı olan varsa Allah ile halletsin. Kıza sordular da o kendisi mi istedi bunu.
1.90 boyuyla yaşayıp görüntü kirliliği yapmaktan iyidir.
lan burada kaçınızın anası 1 60 tan çok çok uzun ibneler? güzel yaşıyordur belki de, kimsenin karışamayacağıdır.
insanları boyunu dert edecek kadar acizseniz , eğlenin buralar sizin.
Utanması gereken kızdır. insan bi oturur düşünür di mi ben neyim. Ne kadarım. Ne icin yasıyorum. Bu boyla hobbit miyim insan mıyım. Neyse..
bazı organlarının yer kazanmak için iç içe durduğuna dair rivayetler vardır.

(bkz: mucize).
sağlıklı, mutlu, huzurlu ve güzel yaşasındır.
Evlenmek istediğim kızdır.
boyu 1.60 olsun 1.70 olsun ne farkeder ? sonuçta insan insandır, hani dış görünüşe, şişman olup olmamaya bakar insanlar anlarımda. boyu küçük diye ayrım yapmamak gerekir. yaşar.
şu kafanızı bilgisayar başından kaldırın, azıcık sokağa çıkıp insanları inceleyin. erkeklerin boy ortalamasının 1.70 olduğu memleketteyiz güzel kardeşim. burası moldova, ukrayna veya rusya değil. ya benim annemin boyu 1.60 yoktur bile napayım yani gidip yastıkla boğayım mı? küçümen kadınlar iyidir, sevimlidir.
normaldir biz nasıl yaşadıysak o da yaşayabilir. hangimiz 12 yasında filan 160 cm olmadık ki?
(bkz: komutan logar bi cisim yaklasmakta)
Bodur tavuk her dem piliç sözünü hatırlatır.
uzun kadınlar yaşlanınca daha çok çökerler kısa kadınlar daha yavaş yaşlanırlar.
tehlikeli bir hayat sürmektedir. evet.
Ben bunaldım, herif ben yokken de vardı ama bunaldım alnına koyayım.
Türkiye standartları boy bakımından oldukça düşüktür zaten. dalga geçilecek birşey yoktur bu durumda. Bu boyda olupta yüzü çok tatlı olan kızlar vardır. Bakıp bakıp başka yerlere gidersiniz.
Ölmeye bile yakınlamıstir artik.
toplu konuşma esnasında bi yorum yaptığında ''aa sen burda mıydın'' '' az bağır sesin duyulmuyo'' '' havalar nasıl la orda'' şeklinde tepkilere boğulan kızdır.
ezilme tehlikesi geçirebilen insandırr..
uzay boşluğunda amaçsızca dolaşan taş parçaları gibi yaşar. amacı yoktur. evet.