bugün

"güzelliğin boyla ne alakasi var lan" denilesi mevzudur.

siçtirmayin actiğiniz konunun icine kisa boylu olan da güzeldir.bunu tartismasi bile olmaz.
Güzelliğin boyla alakası olmadığı düşünülünce olabilecek olandır.
Ayrıca (bkz: minyon)
uzun boylu minyon tipli de vardır ama kısalarda bu durum daha fazladır vesselam.
haklı olan kızdır.
(bkz: en yakın arkadaşım)
yaratılanı seviyordur yaratandan ötürü.
napsındı isyan mı etsindi?
beşiktaş-kadıköy vapurunda, beşiktaş-üsküdar vapurunda, levent, sarıyer dolmuşunda, taksim dolmuşunda, çok güzel kızlarla karşılaştım, çok yakışıklı adamlarla gözgöze geldim, gözlerinde kendimi gördüm, gözlerinden beni tanıdığını yada beni sorgulayıp ayıpladığını, beni beğenmediğini, yabancıladığını, benden hoşlanmadığını gördüm.benden kısa olduklarını, uzun olduklarını gördüm, sonra güzelliğin, kendini güzel olarak nitelendirmenin ne yaşla ne boyla ne tarzla ne inançla ne varlıkla nede yoksullukla alakalı olmadığını anladım.büyük şehirler insanın iç dünyasını genişletiyor bütün kavramları karmakarışık ediyor.1.60 boyundasın ve çok güzelsin.
belki güzeldir.

lan bak bunca zaman 1.77 olduğum için dalga geçip durdum ama cidden kısa kız iyidir. bunca yıllık uzunum perde asmaktan başka bir faydasını göremedim.

ayrıca amk sanki hepiniz 1.85-1.90 adamlarsınız . artık birbirinizi ezmekten vazgeçin sevin amk.
çok güzeldir. (bkz: yazar burada sevdiğimden bahsetmiş)
bahsi geçen kişi Shakira da olabilir efendim. ama pardon o 1.57 boyundaydı.
christina aguilera da olamaz o da 1.58.
ama natalie portman olur o 1.60 evet.
Madem öyle, hakikaten güzeldir.
dolaşmaması gereken kızdır. ne o öyle hobbit gibi bak slav ırkına en az 1.85
bazı aşağılık kompleksine sahip, işi gücü olmayan, dengesiz insanlar tarafından öne sürülen bomboş sav.

(bkz: devecialpay)
1.75 lik kızın yanına gelince susar.
Güzelliğin göreceli bir kavram olduğunu düşünülmese dahi, kişinin boyu güzelliğini gölgelemez. Zira güzellik sadece uzun boylu olmak değildir.
Hayallerde yaşıyordur. Rahat bırakın çocuğu.
1 80 olup yüzü belediye çalışması gibi olan kızdan kat kat iyidir.
haklı olabilir. Önce görmek lazım. (bkz: Selma Blair)
(bkz: hazal kaya)
(bkz: Kim Kardashian)
dolaşmasının nedenini güzelliğine bağlayan kızdır.*
Hayatta uzun olmak dışında bir yeteneği olmayan insanların anlam veremediği kişidir.

Hayır yani uzun boylu, kısa boylu, güzel, çirkin, bunlar algıya bağlı şeylerdir. Sen de kendini uzun boylu sanıyorsundur ama deve gibi biri çıkar ampul gibi kalırsın mesela.

O yüzden kasmayın kendinizi.

(bkz: uzun olduğunu anlatmak için açılan başlıklar)
(bkz: kısa boyluyu kötüle ki uzun olduğun anlaşılsın)
Minyon bayanlar her zaman avantajlıdır. Hele ki orantılı kiloya sahip oldukları zaman. Pozisyon zenginliği yaşatırlar. Yaş 30 u geçtiği zaman değerleri anlaşılır.
Güzellik kavramını elde edebilmek için eb az 175cm boya ihtiyacı olduğunu unutan kızdır.
yüzsüzlükte nirvanaya ulaşmış kızdır. 1 60 kız mı olur lan.
Uzun olmanın marifet olmadığı ve acizliğini egosula besleyen yazarımsı söylemi . (bkz: Boyu uzamış ama aklı büyümemiş).
Aynaya bakacak cesareti yoktur.
güncel Önemli Başlıklar