bugün

Küçükken az süt icmiş kızdır.
bacak kadar boyuna bakmadan, diz üstü çizmeler giyen kızdır. Çok itici olurlar.
aiiy tamam ben de 1.90 değilim ama bu da çok kısa be.

puhahaj büyüsün de gelsin.

t: boyu 1.55 olan kızdır.
gayet normaldir. kadın dediğin biraz minyon olur. biraz.
YATAKTA iDEAL OLACAKLARINI DÜŞÜNÜYORUM. DiĞERLERi KAZULET GiBi ATSAN ATILMAZ SATSAN SATILMAZ VELi EFENDiDE KOŞAN ATLAR GiBi.

WE LOVE KISA KIZ.
Beraberlik 2.30.
topuklu giydiğinde komik duran kızdır, ama genelde sevimlidir.
Hatırlatırım, önemli olan boyu değil işlevidir.
benden üç santim kısa olan kızdır.
ahahaha uza da cevap yaz canım.
Topuklu giydiğinde - yürümeyi biliyorsa- oldukça hoş duran kadındır. Deve gibi olmaz, ayakları genelde küçük olduğu için zarif durur. sevimlidir. 35 yaşında ve çocuğu olmasına rağmen 25 gibi görüneceğinden, doğum yaptıktan sonra şişecek olan 1.75 kadınlardan daha çok artısı vardır.
Iddia oranı kadar boyu olanlar uzun boylulara laf etmiş ettirmem.

Bi kere yüz ve boyun hiç alakası yoktur 35 olsa da 25 görünecek gibi sacma bir cümle kurmuşsun alakasız yani
Boyu uzunlar deve gibiyse kısalarda fare gibi biz bişey diyo muyuz
Ayrıca her boyu uzun olanın ayagi buyuk olmaz 37 numara giyiyorum misal ben.
Sevimli olmayı çocuksulukla karıştırmişsın sanırım.
Ve dogumdan sonra her kadın şişer ama boyu 1.75 olan kadın şişsede belli olmaz yakışır boyu 1.50 olanda top gibi olur

Evet şimdilik bu kadar. Saygılar.
Sözlükteki abazanların övüp övüp egosunu tavan yaptığı kızlardır. Sonra Türk kızındaki iğrenç ego diye başlık açar aynı tipler. Olmadı attığı merhaba mesajına bile cevap gelmediğinden yakınır.

Hayatım boyunca hobbit diye takılırım bu kızlara. Maksat yerlerini bilsinler. Birtakım eziklerin kaldırdığı egoyu biz +1.80 boyundaki kaslı ve yakışıklı erkeklerin dengelemesi gerek tabi.
Kız dediğin küçük olucak sevimli şeker gibi olucak o ne öyle 180 boy benim boyum 181 zaten.
Güzelse boyu problem edilmeyecek olan tatlış kızdır.
Bir ara takıntı durumumdu ama saçlar Kıvırcık olunca ve belirli tarz kıyafetlerle farklı bir hava kattığını düşünüyorum. *
Minnoş gibi olan kızlardır.

Erkeğeni mutlu ederler yatakta.
enerjik, eğlenceli, etrafına neşe saçan insanlar olurlar genelde.
Bazı kızlardan 20 cm kadar kısa olan kızdır.
talibi olduğum kızdır.
Boyu kısa olduğu için mutluluğu göremediği rivayet edilen kızdır.

Hshsjs.

Hemen kaçayım.
ters cowgirlde harikalar yaratır bu kız. güzel hoplatın hakkını verin.
Çok kısa boyludur lamı cimi minyonu yok.
tatlı olurlar, birkaç tanesi böyleydi hayatıma giren. yanımda biraz ufak duruyorlar ama tatlı olan kısım bunu nötrlüyor.
bulursam evlenirim.
(bkz: cüce)