bugün

kendimi ödüllendirmez olaydım bu ne arkadaş resmen ayak üstü sikiyorlar içinde 150 gram et var 1 adet kutu kola mk.
şu an süt üreticileri hayvanlarını kesiyor süt parası üretimi karşılamıyor diye.

o inekler de bitsin, sen o zaman seyreyle iskender fiyatını....
ya çok değil geçen yaz 20 liraydı bu ya.
1 buçuk porsiyon yersen normal, bir de kola içmişsin. tatlı felan da yemişsindir kesin. hükümeti düşürmek için algı yapıyorsunuz. hayın vatan hayını.
ucuzmuş çoğu yerde 50 tl dir en az. dürüm ayranı 14 tl yerken ki maaşıma topu topu yüzde altı zam alabildik 3 senede. şimdi o dürüm ayran neredeyse otuz lira yetmiş beş kuruş simit şimdi 1,5 tl 120 tl aylık ulaşım 220 tl oldu birde benden 5 kat fazla maaş müdürüm kendisinin altında bentley kardeşinin altında porche olan olan işvereni anlamamı bekliyor.
bulursanız hemen gömün.
valla bak.

bursa da şu an tercih edilen mekanlarda 1 porsiyon 35 t.

55 lira 1.5 porsiyon. 5 de kola desen 60 lira.

afiyet olsun.
Tadi iskenderden başka herşeye benzemesine rağmen, iskender 12 euro/cola 1,50 euro.

Resmen insanlarla alay ediyorlar.
Abi onu bırakın dışarıda bi pasta bi kahve alıyorsunuz, fiyat 30 tlyi buluyor. Cidden nereye kadar böyle gider bilmiyorum.
aynı paraya 6 lahmacun + içecek yemek/içmek varken mantıksızdır. tabi tek başına yersen oturan boğa derler sonra arkadaşını götür hem sevap işle lan işte.
15 iskender kola tabi 35 ol... aboovvv 1.5'muş. kapa kapa.
Geçen bursa gezimde yediğmdir.

iskender+ayran 47.50 tl idi.
hayın cahaşbenin reyiz garşı oyunu bu

reyiz bu oyunu da bozar.
antalyadan okuyorum insafsızlar 100 de versek yok burda akşam akşam canımı çektirdiniz.
iskender paket servisle yenmez arkadaşlar... ha yoğurtlu salçalı pideli et yemek istersen o ayrı tabi.
güncel Önemli Başlıklar