1. .
  Liverpool'un beklenilen oyununu sahaya yansıtması durumunda kazanacağı karşılaşmadır. Tabii liverpool'un kazanmasını ayrıca istiyoruz.
  2 -1 ... i belong to che
 2. .
  liverpoolun favori olduğu fakat chelsea de ilk maçın intikamını almak için hırslı oynayacağından beraberlik olasılığı yüksek karşılaşma.
  1 ... yendik mi lan
 3. .
  chelsea'nin her zamanki gibi favori olduğu maç.liverpoll ne kadar ıkınırsa ıkınsın chelsea'ye rakip dahi olamaz.

  ayrıca lampard'dan gol beklediğim maç.
  -2 ... munafik satanist
 4. .
  liverpool'un tekrar bir süpriz yapabileceği maç.
  ... tool
 5. .
  Fernando Torres'in ise Chelsea defansını darmadağın edip,Liverpool'un rahat kazanacağına inandığım maçtır,Liverpool'un evinde oynaması büyük avantajdır ayrıca. *
  ... dilenci osurugu
 6. .
  chelsinin toparlanması ve liverpooldaki garip iktidarsızlık yüzünden liverpool tarafından epey sıkıntılı geçecek olan karşılaşma. liverpoolun kazanmasının normal sonuç olması muhtemeldir fakat chelsi bu maçtan puan veya puanlarla dönebilir dediğim maçtır.
  ... yes comment
 7. .
  Büyük maçların büyük takımı Liverpool bu maçı da alır diye düşündüren maç.
  ... pesimistyla
 8. .
  banko 1 olan karsilasma *
  -1 ... imagine
 9. .
  89 ve 94. dakikalarda torres'in attığı gollerle liverpool'un 2-0 kazandığı karşılaşma. Lampard kırmızı kart yemiştir ve yorumcu abimiz yüzünden spiker maçı sunamamıştır nerdeyse.
  1 ... materyalist imam
 10. .
  tarihinde koca bir hiç yer alan ama kirli rus parasıyla 4-5 sene içinde bir anda başımıza "dev" kesilen chelski'nin yenilmesiyle akşam akşam bizi sevindiren maç. herkes hakettiği yeri bulmaya başladı sanırsam. chelsea denen karton yıldızlar topluluğunun bu sezon oynadığı büyük maçların alayında tokatlanması da bizi ayrı mutlu eder. ilk yarıda, stamford bridge'de oynanan maçı da liverpool 1-0 kazanmıştı.
  -1 ... pulemjot kalashnikova