bugün

terör ile mücadele iyi gidiyoruz diyen savunma bakanına kapak niteliğinde bir yazı.

futbol takımı tutar gibi parti tutar, din, iman sömürüsüne oy verirsen, aptal yerine konman da gayet normaldır.

gerçekleri görmek adına;

http://www.ilk-kursun.com/haber/113969
(bkz: MiLLi AVUNMA BAKANI)
bok gibi bi' yazıdır. 5-12 yaş grubuna hitap etmiştir yılmaz yine. alkışlayın anaokullular. bu adam köşe yazarıysa, ben niye nobel ödülü alamadım lan hala?! çok acayip gerçekten!
yazıları bi de basurluları acıtır. hatta biraz kanatabilir.
yılmaz üstad yeni yapmıştır yapaccağını;

bok gibi yazı yazıp, bir bok'un neden nobel ödülü almıyorum diye düşünmesine vesile olmuştur.

asıl düşünmesi gerekeni düşünmeyen bok'un isyanıda böyle olur.

çokk, çokk acayippp gerçektenn!!!
5-12 zeka yaşında olan bile anlasın diye yazılmış ama genede kendini beğendirememiştir.
adam haklımı haksızmı ambiti.
yok yazı şöyle, yok yazı böyle, sanırsın kitap eleştirmeni yaraam.
acıtıyor desene sen şuna.
şamil tayyar fazla bile size.

edit: yok dış güçler, yok illuminati, malmısınız oğlum.
bu şehitler chp veya mhp iktidarında verilse götünü yırtardın lan.
aynı akp gelince sona eren cuma çıkışı bayrak yakma şovu gibi.
israil aynı israil, neden yakmıyorsun artık bayrağı.
size pantolon satan mağazanın a.k.
nedense yazılarına diğer köşeyazarları tarafında cevap verilemez, ayrıca insanlar yazının içeri değil genelde yazı şekilinedeiyle eleştirirler bu adamı. bu kacıncı kapak acaba?
şehit sayılarından başarısızlık tablosu çıkartılan aymazlık örneği yazı. yazarın görüş açısının sığlığına, darlığına da ayrıca hayran kaldım. bu zât terörün dış güçlerin payandası olduğunu bilmiyor sanki . sen ekonomik krizlerle, banka hortumlamalarıyla uğraşırken tabi ki bu durum dış destekçilerinin hoşuna gidecek. sen çünkü küçülmüşün ufalmışın ne gereği var terörü çıkartıpta birde o yönden vurmanın. ne zaman güçlenmeye başladın işte o zaman terörü başına musallat ederler. türkiye'nin son üç yıl ekonomik büyüme rakamları, işsizliğin düşüşü ortada, hele birde dünya ülkeleri ekonomik krizlerle sarsılırken, yanıbaşımızdaki ülkelerde iç savaşlar çıkmışken, gene de büyüyoruz. dar çerçevede başarı kıstası arayınca malum sonuç ortaya çıkıyor.
yılmaz özdil yazısında;

şehit sayısı diyor, savunma bakanın gözünün içine bakarak yalan söylüyor seni kandırıyor, gelme bu oyuna, kafanı soktuğun kumdan çıkart diyor.

el cevap;

(bkz: #16473205)

"türkiye ekonomisi iyi gidiyor, büyüyoruz, hatta son üç yıla bakın".

beyin, kapaside bu kadar!!!

fazla söze gerek yok .
(#16473205) ehl-i düz mantık sürüsünün tespitleri doğrultusunda; ekonomin iyi gidiyorsa asker kayıpların artar demekki. dış güçlerin oyunu olunca önüne geçebilmek imkansız yani. e o zaman ekonomimiz büyüdükçe memlekette asker kalmayacak teröre kurban gide gide.

inşallah senin çocuğun askere gidip de şehit olmasın. ateş düştüğü yeri yakar.
halen daha dar çerçevede yorumlanan yazı. illa ki uzun uzun anlatmak gerekiyor ki anlayabilsinler. ülke olarak 2002 den önce askeri ve siyasi olarak nasıl bir ekibin vardı. ben söyleyim. başta ergenekoncu komutanlar, israile ve bilumum devletlere yüksek derecede peşkeş çekilen askeri ihaleler, kendi askerinin ölümüne sevinebilecek vatan haini komutanlar, bankaları hortumlanıp bir gecede yüzde 7500 lerde repo oranıyla dışarıya kaçırılan sıcak paralar, bir günde doları ikiye katlatan, ekonomiyi yerin dibine geçiren, dışarıdan bakan ithal eden yüz karası iktidar, terör konusunda atıp tutup söz apo'nun idamına gelince, gerekli fedakârlıkta bulunan sözde milliyetçi partiler. siz apo'yu hem asmayın, hemde şehit vermede başarılıyız deyin. bunu külahıma anlatın.
hem ergenekoncuları savun, hem balyozcuları savun, din düşmanı subaylara ses çıkarma, sonra burada birde türklüğümden onur duyuyorum diye nutuk at. iyi yere tezgâh kurmuşsunuz. siz dar bakışlı güruh, size de ancak yılmaz özdil gibi, ilkokul çocuğu şiiri tarzında yazı yazan dar çerçeveden olayları yorumlayan yazarları okumak müstehak.
ayrıca acıtasyonlara ihtiyacımız yok. bizler, bizim muhafazakâr camia olarak askerliği siz sözde milliyetçi, özde statükocu güruhtan çok çok iyi yaparız. kişide ALLAH iNANCI zayıf sizin grup*, şehitliğin daha ruhani derecede anlamını dahi bilmez. ama burada bik bik öter. ALLAH bilir siz askerlik yaparken, belki de kürtleri sadece kürt olarak düşündüğünüz için, ırki manada savaşıp şehitlik beklediniz. önce öğrenin şehit kime denir, ne yolunda savaşan şehit olur. daha manasını bilmeden atıp tutuyorsunuz...
(#16473463) vatana ihanetin dinimizdeki cezası da ölümdür. vatan millet sevgisi olmayanın namusu da yoktur. mahkeme-i kübra'da anlatacaksınız derdinizi desteklediğiniz namert kurşunlarla şehit olan yavrularımıza. onların hakkı varsa eğer, allah'ın andı var, haklarını o verecek hepinize.
(bkz: #16473463)

bazı bezirganlar hala " muhafazar camiası ile övünüyor."

adam takmış at gözlüğünü, at beyni ile ancak önden giden katırın kuyruğunu görüyor.

katırın söylediklerinden başka kimsenin sözünün onlar için önemi yok.

muhafazakar olmayan, herkes yalancı, darbeci, balyozcu.

hatta şehit ne demek onu bile bilmiyorlar. demeye getiriyor lafı.

utanmasa, ki olduğunu düşünmüyorum "muhafazakar olmayan" şehit sayılmaz diyecek.
yazının hasıdır. anlatılmak istenen yine hedefi 12'den vurmuştur.
yine 90 a abanmıştır. tutabilene aşk olsun. hiciv yoluyla komuş.